Recenze Fitbit Alta HR Small

• Hodinky používám týden a jsem spokojena vydrž baterie 5 dnů jak bylo uváděno

Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 16. ledna 2018

Zakoupeno v CZC.cz

Zatím funguje bezchybně. Jsem spokojen .

www.letemsvetemap...

Přidáno: 11. prosince 2017

Recenze Fitbit Alta HR: vylepšený nástupce se snímačem tepu a detailní analýzou spánku

Už minulou generaci Alty jsem v závěru vychválil a ani u jeho nástupce nemůžu udělat jinak. Zvlášť vezmu-li v potaz, že Fitbit přidal snímač tepové frekvence a tím výrazně vylepšil monitorování spánku. Za mě je tedy Alta jednoznačně jeden z nejlepších fitness náramků, který prostě jen stačí mít neustále na ruce, kdykoli vám v případě potřeby ukáže aktuální čas a rovnou vás informuje i o aktuálním tepu, a vám přitom stačí jednou za čas mrknout do aplikace, jestli se hýbete dostatečně často a jak kvalitní váš spánek zrovna je. Na základě informací pak není nic jednoduššího, než se zaměřit alespoň na mírné zlepšení a něco tak změnit ve své rutině.

Celá recenze na www.letemsvetemap...
Ověřený zákazník apple4you.sk

Cliff

Přidáno: 26. listopadu 2017

Zakoupeno v apple4you.sk

• design
  • přesnost
  • aktivace poklepem

cca po mesici se velmi zhorsila aktivace displeje poklepem, reaguje velmi spatne, spise bych nyni poridil model s tlacitkem

www.geeklife.cz

Přidáno: 11. září 2017

Fitbit Alta HR ve velké recenzi na GeekLife.cz

Fitness náramek Fitbit Alta HR je dobrou volbou pro ty, kdo chtějí sledovat své základní denní aktivity a spánek, ale zároveň chtějí nebo potřebují během dne vypadat elegantně.

Celá recenze na www.geeklife.cz

smartmania.cz

Přidáno: 5. září 2017

Recenze Fitbit Alta HR: fitness náramek, který je radost nosit - SMARTmania.cz

Fitbit tento rok uvedl na trh vylepšenou verzi oblíbeného fitness náramku Alta, který dostal přídomek HR. Oproti svému předchůdci dostal do výbavy senzor pro měření srdečního tepu (proto HR v názvu – heart rate). Změnami prošel také software pro měření kvality spánku, který nyní poskytuje výrazně přesnější hodnoty. Poslední novinkou je možnost dokoupit si pásky z kůže, kterými lze nahradit ty klasické silikonové.

Celá recenze na smartmania.cz
Ověřený zákazník CZC.cz

Přidáno: 19. srpna 2017

Zakoupeno v CZC.cz

• Kombinace funkcí (hodinky, notifikace, měření tepu, krokoměr)
  • Možnost sledování různých statistik na mobilu
  • Design, materiál
  • Krokoměr připočítává falešné kroky

Při rozhodování, zda si Fitbit pořídit jsem měla obavy, že mi bude náramek nepříjemný na ruce, protože klasické hodinky mi vadí i třeba při práci na PC. Materiál, rozměry i hmotnost náramku jsou ale natolik příjemné, že ho odkládám prakticky jen na sprchování a nabíjení.
Krokoměr občas počítá, kdy nemá. Opačný pocit jsem měla jen jednou a možná i v tomto případě neprávem. Měření tepu jsem nekontrolovala.
Notifikace (tel. hovory, SMS, budíky, upomínky) fungují bezvadně.
Používám aplikaci Fitbit pro Android. Občas vázne synchronizace, jinak velmi dobrá a přehledná aplikace.

Ověřený zákazník MALL.CZ

Přidáno: 14. srpna 2017

Zakoupeno v MALL.CZ

• Velikost
  • Přesnost měření
  • Kvalita zpracování

Nemá výškoměr, takže nepočítá vystoupaná patra.

Ověřený zákazník kak.cz

Přidáno: 11. června 2017