Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Specifikace Fitbit Charge HR L

Popis produktu

Lifestyle Fitbit Charge HR

Zlepšete si svou kondici s velmi oblíbenými monitorovacími náramky od společnosti Fitbit. Tato společnost vydala novou edici náramků s označením Charge, které Vám pomohou s tréninkem nebo s optimalizací vašeho zdravého životního stylu. Na horním displeji je navíc možné zjistit, jméno nebo číslo volajícího, pokud máte někde v dosahu přítomný připárovaný mobilní telefon a zobrazit lze také čas nebo základní statistiky. Náramek umožňuje monitorovat počet kroků, ujetou vzdálenost, spálené kalorie, aktivní minuty a také spánkovou činnost. Tento model je navíc vybaven praktickým snímačem tepové frekvence, který Vám může pomoci při nastavení správného rytmu sportovních aktivit.

Monitorovací funkce

Chytrý náramek umožňuje pohodlně a efektivně zaznamenat Vaši denní aktivitu. Monitoruje se například počet kroků, ujetá vzdálenost, aktivní minuty a také spálené kalorie. Přítomný je i režim monitorování tréninku, kde lze sledovat podrobné statistiky v reálném čase.

Spánkové snímání a ranní buzení

Náramek nezahálí ani večer, když jdete spát, tak se stará o monitorování Vašeho spánku, protože se také jedná o důležitou část Vašeho života, kdy jak se říká, dobíjíte baterie na další den. Nasbírané informace o délce a kvalitě spánku si můžete prohlédnout po synchronizaci s podporovaným přístrojem na přehledných grafech. Ranní vstávání Vám pak může ulehčit tichý budík, který je pro hodně lidí daleko příjemnější než klasické hlasité tóny normálních budíků.

Dlouhá výdrž

Integrovaná byla kvalitní nabíjecí baterie s dlouhou životností, která umožňuje udržet náramek ve sledovacím režimu déle než 5dní. Baterie je typu Li-pol a doba nabíjení přístroje je velmi nízká. Doba do plného nabití trvá pouze cca 2 hodiny.

Snadná synchronizace dat

Propojení s počítačem, notebookem nebo chytrými mobilními přístroji je realizované pomocí bezdrátového bluetooth rozhraní verze 4.0. Díky tomu budete moci snadno a rychle sledovat vaše pokroky v podrobných grafech a tabulkách, které Vám mohou pomoci odhodlat se k dalšímu cvičení.

Klíčové vlastnosti

Stylový monitorovací pásek vybavený snímačem tepové frekvence je odolný proti vodě a je vybaven bezdrátovým bluetooth 4.0 rozhraním pro synchronizaci s chytrými mobilními přístroji nebo notebookem. Vnitřní paměť umožňuje zaznamenávat až 7dní Vaší aktivity. Potítko je vyrobené z pružného a odolného elastomeru, který je podobný, tomu, který se používá do sportovních hodinek. Spona je vyrobena z chirurgické prvotřídní oceli, aby nepodléhala korozi. Integrovaná nabíjecí baterie s výdrží více než 5 dní.

Výrobce náramek vyrábí v několika různých velikostech a barevných provedeních, aby si mohl vybrat každý ten nejvhodnější podle obvodu ruky a svého vkusu. Tento model je vyveden ve velikosti L a hodí se pro obvod zápěstí 6.3“ – 7.6“ (16 – 19.3 cm). Šířka pásku je 21mm. V balení se nachází Napájecí kabel do USB konektoru a bezdrátový synchronizační dongle.

Recenze Fitbit Charge HR L (31)

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Fitbit opravit
Podporovaný OS Android opravit
S displejem ano opravit
Bez displeje ne opravit
Hmotnost 500 g opravit
Velikost Velká L opravit

Další funkce a vlastnosti

Monitorování spánku ? ano opravit
Voděodolnost ano opravit
Krokoměr ? ano opravit
Typ baterie Li-pol opravit
Bluetooth ? ano opravit
Zobrazení času ano opravit
Snímač tepu ano opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.