GARNI Q-68HR

50 g
Velikost
Univerzální

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

• Mám už druhý náramek této značky, starý dosloužil.Jsem spokojená kroky počítá dobře.

• za danou cenu perfektní výrobek

vzhled (žádné "pestrobarevné" displeje), vysoká přesnost snímání údajů tepové frekvence (po ustálení porovnáno s profesionálním tlakoměrem), pohodlné nošení, bezchybná spolupráce s aplikací I - Ugot life.
    Přesný monitoring všeho, na co si vzpomenete.
    Určitě v době uvedení na trh stál více, za aktuální cenu je poměr užitná hodnota - cena vynikající.

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

Já mám náramek GARNI Q-68HR již rok, a jsem spokojen. Tento kus jsem zakoupil pro synovce, právě proto, že s tímto typem mám dobré zkušenosti. Měří přesně, a na rozdíl od Xaomi počítá kroky i když tlačím kočárek (vyzkoušeno)a naopak nepočítá kroky např. když jedu autobusem. I aplikace v mobilu společně s náramkem, měří trasu (kolo, chůze, běh) přesně a bez ztráty signálu.

S displejem
Bez displeje
50 g
Velikost
Univerzální

Sportovní fitness náramky jsou užitečným společníkem ve vašem každodenním životě. Fitness náramek funguje jako klasické hodinky, ale navíc měří a zaznamenává vaše každodenní aktivity.

S fitness náramkem GARNI Q-68HR budete mít přehled o počtu vašich kroků, celkové ušlé vzdálenosti, spálených kaloriích, tepové frekvenci, plnění nastavených cílů a ve spojení s Vašim mobilním zařízením také o rychlosti pohybu, nadmořské výšce a dalších údajích týkajících se Vašich sportovních aktivit. Při zapnuté GPS náramek automaticky vypočítá délku vašeho kroku a podává tak ještě přesnější informace.

Jde o užitečného pomocníka a to nejen při sportu. Náramek Vás vibracemi diskrétně upozorní na příchozí telefonní hovor, SMS, nebo email jejichž část si můžete přečíst na 4 řádkovém displeji bez nutnosti vytažení mobilního telefonu. Také Vám dá vědět o činnosti na sociálních sítích. Můžete si nastavit buzení pomocí vibrací, také Vás upozorní na nutnost sportovní aktivity, pokud si nastavíte denní cíle.

GARNI Q-68HR disponuje tvrzeným (5H tvrdost) plastovým sklem, které zajištuje vyšší odolnost proti poškrábání a certifikací IPX7 pro voděodolnost proti stříkající vodě a potu.

• modul s 4 řádkovým OLED displejem o rozměrech 128 x 48 mm
  • možnost vyjmutí modulu s OLED displejem a výměny pásku
  • materiál pásku TPU (termoplastický uretan)
  • spojení s mobilním zařízením pomocí Bluetooth 4.0
  • dosah spojení s mobilním zařízením 10 m
  • možnost zobrazení notifikací v horizontální nebo vertikální poloze
  • ovládání náramku jedním dotykovým tlačítkem
  • spojení s Fitness Pal a sdílení přes Facebook, Twitter, WeChat
  • aplikace i-gotU Life je ke stažení v internetovém obchodě App Store (pro iOS verze 7 a novější - iPhone 4s a novější, iPad 2 novější) nebo Google Play (pro zařízení s technologií Bluetooth 4.0 a operačním systémem Android verze 4.3 a novějším)
  • kompatibilní s aplikacemi Google Fit a Apple Health
  • volba 4 režimů na náramku - denní, spánek, sport a upomínky/zdřímnutí
  • zobrazení na náramku - datum, průběh plnění stanovených cílů, stav baterie, ikona aktuálního režimu, ikona zapnutého buzení, ikona připojení k mobilnímu zařízení aktuální čas, počet kroků, kalorie, tepová frekvence a dále ve sportovním režimu podle volby v aplikaci, až 8 zvolených údajů
  • data sportovní aktivity - aktuální čas, čas aktivity, krokoměr, cíl, kalorie, tepová frekvence se zapnutým GPS na mobilním zařízení vzdálenost, rychlost, průměrná rychlost, maximální rychlost, nadmořská výška, maximální nadmořská výška, tempo (min/km), průměrné tempo (min/km), mapa s aktuální polohou
  • nastavení tichého buzení, upomínek, dosažení zadaného cíle aktivity, aktivity v sociálních sítích, na zdrátu spojení s mobilním zařízením
  • nastavení vlastního profilu, cílů aktivit, možnost zálohování a migrace dat (naměřených hodnot)
  • možnost nastavení automatického zapnutí aplikace po spuštění mobilního zařízení
  • možnost nastavení automatické aktivace a deaktivace režimu spánku v nastaveném čase
  • možnost nastavení připomenutí tréninku
  • možnost nastavení osobních cílů (vzdálenost, čas, počet kroků, kalorie)
  • vibracemi a oznámením na displeji vás náramek upozorní na příchozí hovory, SMS, E-maily, události v kalendáři, sociálních sítích (Facebook, LINE, WhatsAPP, Twitter, WeChat, Skype ) atp. Příchozí hovor lze odmítnout dlouhým podržením tlačítka (pouze pro zařízení s OS Android)
  • na hlavní obrazovce aplikace je zobrazen přehled naměřených hodnot, jako je počet kroků, spálených kalorií, doba spánku, sportovní režim a aktuální tepová frekvence (pokud je měření aktivováno). Kliknutím na jednotlivé položky zobrazíte podrobný graf (kromě měření tepové frekvence)
  • celková data vykonané sportovní aktivity zobrazená v aplikaci - název aktivity, počáteční čas a datum, čas aktivity, cíl, vzdálenost, kroky, kalorie, množství spáleného tuku, zóna tepové frekvence při zapnutém GPS na mobilním zařízení rychlost, průměrná a maximální rychlost, nadm. výška, maximální nadm. výška, tempo, průměrné tempo, rozdíl výšky při stoupání a klesání a mapa se záznamem trasy pohybu a možností procházení trasy v mobilním zařízení včetně zobrazení naměřených údajů.
  • možnost nastavení rozsvícení displeje náramku gestem
  • volba délky rozsvícení displeje od 5 do 15 sekund
  • možnost otočení zobrazení notifikací na displeji do vertikální nebo horizontální polohy
  • USB nabíječka
  • výdrž Li-Pol baterie po nabití 8 dní
  • doba nabíjení Li-Pol baterie cca 1 až 2 hodiny
  • tvrzené plastové sklíčko odolné proti poškrábání
  • voděodolnost krytí IPX7 proti stříkající vodě
  • váha celého náramku s modulem 15 g

Obsah balení:

• modul s OLED displejem a dotykovým tlačítkem
  • 1 černý pásek
  • USB nabíjecí modul

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

• za danou cenu perfektní výrobek

Přesný monitoring všeho, na co si vzpomenete.

• , zakoupeno v Hodinářství.cz

• , zakoupeno v hodinky-365.cz

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Levný, s GPS záznamem, ve Slovenštině, monitoring srdce při aktivitě
    • Koupil jsem dva, a jeden se rozpadl asi po týdnu
    • Chvíli jsem se trápil jak spárovat s telefonem
    • Primitivní a občas trucovité ovládání

Kupoval jsem před Vánoci na poslední chvíli. Tam kde to bylo levné, bylo nedostupné, jinak bych dnes asi volil jiný produkt v cenové relaci kolem 1200kč.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• velký display

Cena/vybavení

• , zakoupeno v ALFA.cz

Čekal jsem lepší měření tepové frekvence, ale celkově jsem spokojen. Vydrží zhruba 5 dní, zatím se potýkám se sportovním režimem. Doporučuji

• , zakoupeno v ALFA.cz

• proti starším typům větší a lépe orientovaný displej s více údaji