MiVia Essential 350

58 g

• , zakoupeno v Rozbaleno.cz

• Funguje EKG
    • Nefunguje další mšření

Je to nedodělaný výrobek . Nejde nastavit. Špatně čitelný display.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    Jde o wellness náramek se svými specifickými funkcemi, které fungují, jak fungovat mají.
    V případě potřeby se na nás obraťte, naše zákaznická péče je vám k dispozici (i pro běžné technické dotazy) na našich českých FACEBOOK stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Kvalitní

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Docela hezký design.
    • Ani já z něj nemám alergické reakce.

Nefunguje mi komunikace s chytrým telefonem.
    Chybí návod - to je myslím dost podstatné.
    Za tu cenu nic moc, mám to jen jako hodinky.

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    Návod je přiložen v krabičce, rovněž máme k dispozici videonávody a recenze. Komunikace s chytrým telefonem funguje, záleží na vašem nastavení a OS telefonu.

Podporovaný OS
Android + iOS
S displejem
Bez displeje
58 g

Seznamte se s MiViaTM Essential 350

Seznamte se s MiVia Essential 350, prvním náramkem pro měření aktivity se zabudovaným senzorem EKG a inovativní technologií NASA EMD Technology, která zobrazuje srdeční tep přesněji než jakýkoli optický monitor srdečního tepu. Stačí se pouze dotknout senzoru EKG prstem na 2 až 10 sekund.

Unikátní chytrý náramek s vestavěným snímačem EKG

Senzor EKG se podobá technologii používané v lékařských přístrojích, takže výsledky jsou mimořádně přesné. Můžete používat tento spotřební náramek a získáte stejně přesné měření srdečního tepu jako při použití lékařského záznamu.

Health Body Index

Kromě toho můžete počítat speciální Health Body Index (zdravotní a tělesný index) a to tak, že položíte prst na senzor EKG na 30 sekund až 2 minuty, což je rovněž zcela unikátní. Tento index vám umožní sledovat kompletní analýzu tělesných informací, například stáří autonomní nervové soustavy (ANS), tělesnou energii a úroveň stresu.

Stáří autonomní nervové soustavy nelže; představuje „skutečný věk“ vašeho těla na základě jednoduchých, skutečných faktů vašeho zdravotního indexu. Právě tato součást periferního nervového systému (PNS) ovlivňuje funkci základních orgánů, například srdce, jater a plic. Takže když data ANS ukazují, že jste mladší než ve skutečnosti, jste v dobré kondici. Pokud však ukazují, že jste starší, musíte zlepšit svůj životní styl, abyste pomalu snížili ANS k vašemu skutečnému věku. MiVia Essential vám s tím pomůže. Úroveň energie ukazuje, jak je vaše tělo schopné přizpůsobit se změnám okolního prostředí. Pokud je hodnotavysoká současně s vysokou úrovní stresu, máte schopnost se s tímto stresem vyrovnat.

Trénink dýchání

Jestliže jste právě začali používat náramek pro měření aktivity, celkové tělesné informace možná nebudou tak pozitivní, jak jste doufali. Naštěstí MiVia Essential nabízí také způsob, jak stav zlepšit pomocí Breath Training (dechového cvičení). Když budete pravidelně trénovatdechové cvičení, můžete zlepšit svou celkovou tělesnou a duševní pohodu. Hluboké dýchání, správně prováděné z břicha je metoda, která vás uklidní, sníží srdeční tep a zvýší tělesný index. Když jste ve stresu, živě mluvíte a gestikulujte nebo cvičíte, je velmi běžné, že začnete používat „horní typ dýchání“, to znamená z horní části hrudníku, který nepřivádí do plic dostatek kyslíku. Nejedná se o účinné dýchání a neprospívá vašemu tělesnému zdraví.

Pomocí aplikace MiVia Essential můžete pracovat se třemi úrovněmi dechového cvičení, abyste zlepšili své stáří ANS, zvýšili úroveň energie, snížili stres a lépe spali. Cvičení je snadné. Stačí následovat pomalým dýcháním slunečnici na obrazovce a aplikace vám řekne, jestli to děláte dobře. Vyberte si úroveň, která je pro vás nejpohodlnější, a když budete cvičit pravidelně, dechové cvičení zlepší vaše stáří ANS.

Aktivity Tracker

MiVia Essential funguje také jako profesionální monitor aktivity, což je rovněž mimořádně podstatná informace, pokud chcete zlepšit svou tělesnou kondici. Náramek počítá vaše kroky, sleduje dobu vaší aktivity a analyzuje váš spánek. Každý jednotlivý krok je krokem směrem ke zdravějšímu a vyváženějšímu životu. Když víte jak se hýbete, je to velká motivace, abyste zvýšili svou aktivitu v každodenním životě. Jen to, že poznáte své zvyky, vám pomůže je změnit. Snažte se ujít 10 000 kroků denně a zdravě spát 8 hodin každou noc a uvidíte, jak se zlepší data vašehotěla.

Aktivity Minutes

Jakmile se pohybujete přibližně 10 sekund, MiVia Essential začne počítat Activity Minutes (aktivní minuty). Stanovte si výzvy a zvyšujte tento počet důležitých minut každý den. Každá aktivní minuta pomůže snížit úroveň stresu, zvýšit úroveň energie, snížit srdeční tep a zkrátka dlouhodobězlepší vaši celkovou tělesnou a duševní pohodu. Nejezděte výtahem, ale choďte po schodech; zaparkujte auto kousek dál od supermarketu, místo abyste bezmyšlenkovitě zajeli na parkovací místo co nejblíž ke vchodu; udělejte si z toho zábavný sport, snažte se každý den porazit davy.

Nemusíte se vždy potit v tělocvičně nebo cvičit do naprostého vyčerpání, abyste zlepšili své zdraví. Každý jednotlivý krok představuje zlepšení vašich zvyků a každý krůček vás posouvá směrem ke zdravějšímu tělu. A dejte si pozor... MiVia Essential vás bude během dne sledovat a pokud nebudete dost aktivní, v 18 hodin se ozve upozornění, že je načase začít se hýbat!

Připojení k telefonu

Unikátní náramek je tenký, lehký a pohodlně se nosí na každém zápěstí. A protože žijeme v době, kdy musíte být neustále dostupní, MiVia Essential lze připojit k telefonu. Budete upozorňováni na příchozí hovory a zprávy. Náramek je kompatibilní s aplikacemi WhatsApp, FacebookMessenger, Skype a Twitter. Takže nikdy nezmeškáte hovor nebo zprávu. Samozřejmě byste neměli být rušeni, když si užíváte svou „chvilku pro sebe“ při každodenní józe, takže tuto funkci můžete vypnout a soustředit se na své cvičení, dýchání a tělo.

Budete překvapeni, jaký to má efekt, když budete znát tyto velmi osobní informace týkající se vaší kondice a jak působí váš životní styl a zvyky na vaši tělesnou energii. Monitorování srdečního tepu, kontrola zdravotního a tělesného indexu a pravidelné dechové cvičení vám pomohou žít všímavěji, takže si budete vědomi svých zvyků a budete mít kontrolu nad svým životem.

Díky tomu je MiVia Essential jedinečný v mnoha směrech: poskytuje vám zásadní informace, abyste měli svůj život pod kontrolou a mohli začít žít vyváženější, zdravější a uvědomělejší život. 1.Unikátní chytrý náramek s vestavěným snímačem EKG- krátké měření 2-10 sekund na snímači EKG s NASA EMD technologií zobrazuje tepovou frekvenci přesněji než jakýkoli optický monitoru srdečního tepu. Pravidelné snímání srdečního rytmu vám pomůže žít více vědomě a na oplátku tak zlepšit své zdraví. 2.Health Body Index- použití snímače EKG po dobu 30 sekund až 2 minuty pro analytiku vašeho ANS věku, tělesné energie a hladiny stresu. Budete překvapeni, jak velký dopad to má, když jste si vědomi této velmi osobní informace. Znalost těchto skutečností vám pomůže žít vyrovnanější život a zlepšit svou celkovou pohodu. 3.Trénink dýchání- zlepšete své zdraví tím, že pravidelně cvičíte své hluboké dýchání . S použitím aplikace MiVia Essential můžete pracovat s 3 úrovněmi dechového cvičení. Zvýšte hladinu energie, snížte stres a spěte klidněji. Cvičení je jednoduché a výsledek stojí za každý dech. 4.Aktivity tracker- Počítejte kroky, sledujte své aktivity, anlalyzujte spánek; kdykoliv a kdekoliv. Každý další krok je o krok blíže k vašemu zdravějšímu a vyrovnanějšímu životu. Být si vědom toho jak moc se pohybujete, je velkou motivací pro přidání další aktivity ve vašem, každodenním životním stylu. Jednoduše uvědomění si vašich návyků, vám je pomůže změnit. Usilujte o 10tis kroků denně a 8 hodin spánku každou noc a uvidíte jak se bude vaše tělo zlepšovat. 5.Aktivity Minutes- Jakmile se pohybujete po dobu 10 sekund, náramek začne zaznamenávat aktivity. Stanovte si výzvy a zvyšujte tento počet důležitých minut každý den. Každá další minuta aktivity pomáhá snížit úroveň stresu, zlepšit energetickou hladinu, snížet tepovou frekvenci a jednoduše zlepšuje celkovou pohodu. 6.Monitor spánku- Dostatečný a kvalitní spánek je důležitý pro naše zdraví, pohodu a celkové štěstí. Náramek MiVia Essential vam poskytne informace o délce a kvalitě vašeho spánku a to i prostřednictvím spánkového deníčku v MiVia aplikaci. Tento deníček vám dá nahlédnout do informací o vašem spánku a budete si tak více vědomí toho jak spíte. Tím můžete začít pracovat na zlepšení kvality a délky spánku a především tak na vašem celkovém zdraví.

Technické specifikace

• Váha: 25g
  • Vibrační upozornění: ano
  • Pamět: Sleduje detailně 7 dnů aktivit
  • Údaje minutu po minutě: Sleduje denní souhrn
  • Velikost displeje: 0.48"
  • Bluetooth s nízkou spotřebou energie

(BLE 4,0) - výdrž s notifikacemi až 5 dnů.

Plné nabití baterie za 1.5hodiny. • Žádné výmluvy - vodotěsné až do IPX7

MiViaTM Essential 350 - aplikace

Aplikace MiVia™ Essential je zdarma a je optimalizována pro použití s náramkem pro měření aktivity MiVia Essential; jedná se o první náramek s integrovaným snímačem EKG a inovativní technologií NASA EMD. Aplikace vám pomůže přesně monitorovat vaši tělesnou a duševní pohodu během dne. Spomocí aplikace MiVia Essential si můžete dopřát výhody zdravějšího, aktivnějšího životního stylu, protože sleduje vaše každodenní cíle a pokrok ohledně počtu kroků, spálených kalorií, uražené vzdálenosti, aktivit, kvality spánku, zdravotního indexu a řady dalších ukazatelů.

Pomocí aplikace MiVia Essential můžete také provádět Breath Training (dechové cvičení) a v dlouhodobém horizontu zlepšit svůj Health Body Index (zdravotní a tělesný index). Prostřednictvím aplikace můžete pracovat se třemi úrovněmi dechového cvičení, abyste zlepšili své stáří ANS, zvýšili úroveň energie, snížili stres a lépe spali. Cvičení je snadné. Stačí následovat pomalým dýcháním slunečnici na obrazovce a aplikace vám řekne, jestli to děláte dobře. Vyberte si úroveň, která je pro vás nejpohodlnější, a když budete cvičit pravidelně, dechové cvičení zlepší vaše stáří ANS.

Vyžaduje náramek pro měření aktivity MiVia Essential.

Další informace najdete na webuwww.mivia.com.

Hlavní funkce:

• Náramek pro měření aktivity MiVia Essential lze bezdrátově synchronizovat s mobilním zařízením.
  • Můžete automaticky sledovat své denní aktivity včetně počtu kroků, spálených kalorií, uražené vzdálenosti, doby aktivity a kvality spánku.
  • Můžete vypočítat svůj Health Body Index (zdravotní a tělesný index) na základě měření EKG (srdečního tepu), zobrazit srdeční tep, stáří ANS (fyziologické nebo „reálné“), tělesný stres a hodnoty energie.
  • Breath Training (dechové cvičení) poskytuje kouče pro interaktivní rytmické dýchání, které pomáhá udržet v rovnováze tělesnou síť podporující životní funkce – autonomní nervovou soustavu (ANS).
  • Inteligentní oznamování příchozích hovorů, rychlých zpráv a aplikací WhatsApp, Line, Facebook, Twitter a Skype z mobilního zařízení do náramku MiVia Essential. Tuto funkci můžete samozřejmě vypnout při cvičení jógy, abyste se mohli soustředit jen na své tělo a dýchání.

• zatím nemám moc ozkoušené
    • první jsem reklamoval, vubec nefungoval

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu,
    budete-li mít případné dotazy, položte je zde na Heuréka Poradně, případně se můžete obrátit na naši zákaznickou péči na českých Facebook stránkách: https://www.facebook.com/MioCZSK/ .
    Děkujeme, tým Mio

• Recenze MiVia Essential 350 vám ukáže první náramek pro měření aktivity se zabudovaným senzorem EKG a inovativní technologií NASA EMD Technology, která zobrazuje srdeční tep přesněji než jakýkoli optický monitor srdečního tepu. Stačí se pouze dotknout senzoru EKG prstem na 2 až 10 sekund. Mezi další výhody a funkce patří Aktivity tracker, Monitor spánku, Trénink dýchání, Health&Body Index, K náramku je i mobilní aplikace zdarma k bezdrátové synchronizaci, oznamování zpráv ze sociálních sítí, mobilních hovorů apod. Aplikace vám pomůže přesně monitorovat vaši tělesnou a duševní pohodu během dne. S pomocí aplikace MiVia Essential si můžete dopřát výhody zdravějšího, aktivnějšího životního stylu, protože sleduje vaše každodenní cíle a pokrok ohledně počtu kroků, spálených kalorií, uražené vzdálenosti, aktivit, kvality spánku, zdravotního indexu a řady dalších ukazatelů. http://www.mivia.com/cz/

Zobrazit video recenzi

• Prvotní unboxing skvělého náramku MiVia Essential 350 vám ukáže obsah krabice, v níž tedy získáte náramek pro měření aktivity se zabudovaným senzorem EKG a inovativní technologií NASA EMD Technology, která zobrazuje srdeční tep přesněji než jakýkoli optický monitor srdečního tepu. Stačí se pouze dotknout senzoru EKG prstem na 2 až 10 sekund. http://www.mivia.com/cz/

Zobrazit video recenzi

• Úvod do užívání našeho MiVia Essential 350. První náramek pro měření aktivity se zabudovaným senzorem EKG a inovativní technologií NASA EMD Technology, která zobrazuje srdeční tep přesněji než jakýkoli optický monitor srdečního tepu. Stačí se pouze dotknout senzoru EKG prstem na 2 až 10 sekund. http://www.mivia.com/cz/

Zobrazit video recenzi

• MiVia Essential 350 - jde o první náramek pro měření aktivity se zabudovaným senzorem EKG a inovativní technologií NASA EMD Technology, která zobrazuje srdeční tep přesněji než jakýkoli optický monitor srdečního tepu. Stačí se pouze dotknout senzoru EKG prstem na 2 až 10 sekund. Mezi další výhody a funkce patří Aktivity tracker, Monitor spánku, Trénink dýchání, Health&Body Index, K náramku je i mobilní aplikace zdarma k bezdrátové synchronizaci, oznamování zpráv ze sociálních sítí, mobilních hovorů apod. Aplikace vám pomůže přesně monitorovat vaši tělesnou a duševní pohodu během dne. S pomocí aplikace MiVia Essential si můžete dopřát výhody zdravějšího, aktivnějšího životního stylu, protože sleduje vaše každodenní cíle a pokrok ohledně počtu kroků, spálených kalorií, uražené vzdálenosti, aktivit, kvality spánku, zdravotního indexu a řady dalších ukazatelů. WEB INFO | http://www.mivia.com/cz/

• , zakoupeno v Rozbaleno.cz

• Funguje EKG
    • Nefunguje další mšření

Je to nedodělaný výrobek . Nejde nastavit. Špatně čitelný display.

• - baterka
    • - dechové cvičení
    • - tep
    • - voděodolnost
    • - když si mažu tělo krémem tak se mi počítají kroky
    • - spánek neměří nějak přesně, spal jsem asi šest hodin poté sem byl hodinu vzhůru a pak sem usnul ještě asi na tři a počítalo mi to až ty tři
    • - nesedí mi úplně dobře na ruce (ale to věřim že je individuální)
    • - krytka na nabíjení má tendenci vypadávat, v balení je jedna náhradní

za ty peníze bych čekal víc, nemám teda s čím srovnávat ale po porovnávání na různých recenzích sem z nich byl nadšen..měl sem problém je propojit s telefonem ale zvládl jsem to po chvilce a pak už to fungovalo bez problému..někdy se u nich i člověk pobaví když mu ve třiceti letech hlásí že váš věk je tak na 60+

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Kvalitní

• Poměrně přesný počet kroků
    • Přesné měření tepu krve
    • Vydrž baterie
    • Obtížné párování přes Bluetooth
    • Uložená data po krátké době mizí
    • Není možnost uložit naměřená data na PC
    • Nehezký, mohutný pásek
    • Krytka přípojky nabíjení hned první den upadla a ztratila se

Již bych tyto hodinky nekoupil
    Za ty peníze jsem čekal vice

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Docela hezký design.
    • Ani já z něj nemám alergické reakce.

Nefunguje mi komunikace s chytrým telefonem.
    Chybí návod - to je myslím dost podstatné.
    Za tu cenu nic moc, mám to jen jako hodinky.