MyKronoz Zefit 3 HR

20 g
Velikost
Univerzální

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Mám ho krátce a zatím vše v pořádku.

Nevýhodou z mého pohledu je nedodávaný popis a návod v češtině.

• , zakoupeno v K24.cz

• elegantní vzhled
    • možnost snížení /zvýšení jasu (display)
    • relativně dlouhá doba výdrže nabití cca 5-7dní
    • ovládání na poklik a posuv, poměrně rychle si lze zvyknout
    • software dostačující a ke stažení
    • postrádám český návod, dodávaný info manuál je jen popis
    • párování hodinek s mobilem občas nutno opakovat
    • při párování a synchronizaci pomalejší
    • doposud se mi nepodařilo každý den zprovoznit režim spánku (pravděpodobně moje chyba, mám je krátce)

Zefit 3 HR považuji za solidní produkt v cenové relaci 1500-2000kč. Pro kontrolu tepu, přehledu o spálených caloriích a o tom, jestli se člověk hýbe velice zdařilé hodinky. Jedním slovem "motivační". Neočekával jsem jiné funkce a mile překvapily vzhledem. Jako slabý článek považuji pásek k hodinkám a pravděpodobně, po určité době, dojde k poškození/vymačkání a hodinky budou padat z ruky. Přesto na běžné aktivity doporučuji a prozatím jsem plně spokojen.

S displejem

Monitoring aktivit

Notifikace volání, SMS a emailů

Kompatibilita s iOS, Android, Windows

MyKronoz ZeFit 3 HR

Aktivity tracker se senzorem pro měření tepu MyKronoz ZeFit 3 HR s připojením k Vašemu smartphonu nabízí notifikace volání, SMS, emailů a vy tak už nezmeškáte nic důležitého. Současně z nich můžete ovládat svou hudbu a vybírat skladby.

ZeFit 3 HR jsou skvělým doplňkem vašeho smartphonu a rozšíří jeho funkce. Díky certifikaci IP67 jsou odolné proti vodě a prachu a Vás tak nic nezastaví. Sportujte, užívejte si a zároveň nezmeškejte nic důležitého.

Design podle nálady

Měňte své pásky a vzhled displeje podle denní nálady. Je to jen na vás! Určujte svůj styl a podle chuti kdykoli a kdekoli. Je to jednoduché - stačí si jen vybrat.

Sledujte své aktivity

ZeFit3 HR monitorují Vaše aktivity v reálném čase - měří Váš tep, kalorie a vzdálenost, upozorňuje Vás na zmeškané události a umožní Vám ovládat hudbu. Přeskakujte skladby přímo z náramku! Stejně tak monitoruje kvalitu Vašeho spánku.

Díky sportovnímu designu a gumovému pásku bude perfektně sedět na ruce a poskytne Vám kdykoli informaci o tom, co právě děláte, nebo co se právě děje - ať už někdo zavolá, nebo se rozhodnete běhat. Na barevném displeji máte vše plně pod kontrolou.

Kompatibilní s iOS, Android a Windows

Náramek MyKronoz ZeFit3 HR je kompatibilní s iOS 8+, OS Android 4.3+ a Windows Phone 8.1. Díky bezplatné aplikaci můžete sledovat denní přehledy a pokroky, kvalitu spánku a denní úspěchy na jediném místě.

Parametry:

Výměnný pásek

Měřič tepu

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Mám ho krátce a zatím vše v pořádku.

Nevýhodou z mého pohledu je nedodávaný popis a návod v češtině.

• Já hodinkám napravím trochu reputaci. Z obchodu K24 jsem neměla problém s párováním, vše naskočilo hned. Pásek není tak hrozný, jen je trochu tužší, nebála jsem se vycvakání, jak je zde popsáno. Viditelnost venku je slušná, barevný displej je pěkný. Má hodně variant co chcete vidět po zapnutí - datum, tepovku, kroky, čas atd. V telefonu appka šlapala bez problémů.
    • Zapnutí otočením ruky není 100%, to samé i dotyky. Chce to vědět, jak je displej citlivý a jak se v něm pohybovat mezi funkcemi.

Celkově mi nestačilo, že se tepovka měří po 5 minutách a neoznamuje vám, jestli jste nad nebo pod zadané rozmezí tepovky. Takže sportujete, změříte si tepovku a ujistíte, že je to moc/málo. Asi je to vhodnjěší pro někoho, kdo zná své tělo lépe. Nepochopila jsem, jestli jsou vypočítané spálené kalorie odvozené z nastaveného rozmezá tepovky, snad ano :) Celkově velmi atraktivní hodinky, moderní hračka, která vám pomůže monitorovat vaší aktivitu.

• , zakoupeno v K24.cz

• elegantní vzhled
    • možnost snížení /zvýšení jasu (display)
    • relativně dlouhá doba výdrže nabití cca 5-7dní

• Jdou na něm přečíst celé SMS
    • Notifikace mailu - pouze ikona a počet mailů - nejdou číst
    • Notifikace z kalendáře - pouze upozornění
    • Stopky
    • Kontrola spánku a buzení vibracemi náramku - prozatím stále nemám odzkoušené
    • Ovládání spouště fotoaparátu přes funkci v náramku - foťák ale musí být spuštěn v programu náramku
    • Zapínání se buď ochodilo nebo jsem se to naučil lépe ale už to nečiní takový problém
    • Po update začalo fungovat lépe spojení s telefonem
    • Ovládání přehrávače hudby je funkční s aplikací Hudba Play od Google (používám ale PlayerPro a s ním bohužel ne)
    • Stále trošku zlobí párování po zapnutí Bluetooth.
    • Ovládání přehrávače v telefonu - nekompatibilita s mými nainstalovanými přehrávači multimediálních souborů v telefonu
    • Nejde propojit software náramku v telefonu s ostatními fitnes aplikacemi - používám Google Fit a Endomondo - nebo jsem ještě nepřišel na to jak
    • Měření tepu je pouze 10 vteřinové, změří pouze momentální tepovou frekvenci, pro hlídaní tepové frekvence během cvičení tedy nepoužitelné - funkci dlouhodobého měření tepu však nemají ani jiné fitnes náramky

Od mé předchozí recenze se to velice zlepšilo. Na začátku února přišel automatický update a náramek funguje o mnoho lépe.
    Stále trochu zlobí prvotní spárování po zapnutí Bluetooth. Musím restartovat vždy telefon. Potom ji však funguje spojení s telefonem lépe a když se od mobilu vzdálím, náramek mě upozorní vibrací a výstražným trojúhelníkem na displeji, že jsem mimo dosah.Po vrácení se na dosah telefonu se náramek opět spojí s telefonem a vše je funkční.
    Pokud ale vypnu Bluetooth, musím zase pro další spojení telefon restartovat.
    Pokud ale Bluetooth nevypínám, funguje spojení třeba i 3 dny v pohodě.
    Ve 2 pokojovém bytě je náramek stále spojen s telefonem, je možné tedy telefon za pomoci náramku rychleji najít, pokud zapomínáte, kam ho pokládáte jako já.
    Ještě nemám odzkoušené buzení.
    Jdou nastavit i notifikace ze sociálních médií, ale jelikož žádné nemám tak tuto službu mám vypnutou a nevím zda a jak to funguje.
    Dále nemám vyzkoušeny funkce upozornění při nečinnosti a některé další funkce.
    Děkuji vývojářům za update. Nyní se již náramek chová skoro jak bylo zamýšleno a můžu doporučit.
    Kdyby nezlobilo prvotní spárování, dal bych hodnocení ještě vyšší.

• Lehkost
    • Dobrý design
    • Na jedno nabití vydrží 4-5 dní
    • Hodně možností nastavení designu zobrazení času a data
    • Dotykový spolehlivý displej
    • Zobrazuje volajícího
    • Jdou na něm přečíst SMS
    • Stopky
    • Kontrola spánku a buzení vibracemi náramku - prozatím nemám odzkoušené
    • Těžší zapínání náramku, celý plastový i s přezkou.
    • V mém případě absolutně odrazující problémy s párováním přes Bluetooth
    • Nejde propojit software náramku v telefonu s ostatními fitnes aplikacemi - používám Google Fit a Endomondo.
    • Funkce podívání se na hodinky je občas nefunkční a musím poklepat na displej aby se zobrazil čas.
    • Měření tepu je pouze 10 vteřinové, změří pouze momentální tepovou frekvenci, pro hlídaní frekvence během cvičení tedy nepoužitelné

Dostal jsem k vánocům
    Nedokážu posoudit přesnost udávaných kroků, kalorií a vzdálenosti, nemám s čím srovnat
    Mám cca 3 roky starý dotykový telefon s Androidem 4.4.2, vůbec se mi 3 dny nedařilo náramek s mobilem spárovat. Potom se mi najednou povedlo, ale problémy s párováním přetrvávají nadále. Pokud např.vypnu Bluetooth na telefonu a pak znovu zapnu nebo je telefon mimo dosah náramku a znovu se přiblížím, tak se náramek tváří jako spárovaný ale nereaguje na jakékoliv povely ze softwaru ani nepřijímá notifikace z telefonu. Musím telefon restartovat a pak znovu s náramkem spárovávat.
    Toto mne stojí tolik úsilí a času, že již to neřeším a mám jej na ruce jen v podstatě jako hodinky a fitnes data jen občas synchronizuji po delší době, kdy musím pracně spárovat. Ztracím tedy úplně funkci notifikací na náramku.

Pokud by bylo správně fungující párováni s telefonem, považoval bych ho za dobrý výrobek, takto mám pouze digitální hodinky.
    Nevím však, zda se třeba nejedná o problém s Androidem 4.4.2
    Výrobce ale uvádí kompatibilitu s Androidem od verze 4.3.
    Otestuji ještě s dětmi na Androidu 5.1., pak se uvidí.

Prozatím nedoporučuji.

• Lehký
    • Víc barevných provedení,ale to má i konkurence za polovic peněz
    • Dotykový dispay
    • Notifikace,ale to dnes taky umí každý a za míň.
    • Vzhled není špatný,ale taky ničím nepřekvapí.Všechno to vypadá stejně,
    • Řemínek je tvdý,tuhý,hodně špatně se zapíná,možná se časem rozchodí,ale já se s tím trápím dlouho,než se mi podaří ho zapnout.
    • Spona vypadá kovově,ale je plastová a při zapínání musíte hodně tlačit a hrozí zalomení spony.
    • Výdrž 5 dní je tak v režimu hodinek,při plné zátěži jsou to sotva 2 dny.
    • Chybí čeština,což by někomu mohlo vadit.
    • Zatím nevím,jestli jdou měnit řemínky,ale řekl bych,že ne a jestli se vám řemínek poškodí,můžete celý náramek vyhodit.
    • Náramek nebude dobře přiléhat na malé ruce.

Asi největším mínusem je řemínek,je hodně tuhý a fakt hodně špatně se zapíná. Ukonkurence se dá jednoduše vyměnit,tady jsem na to nepřišel a tak si myslim,že to asi není možné,což je další velké mínus.Když se vám řemínek poškodí,můžete náramek vyhodit.