MyKronoz Zefit 3

Bez displeje
20 g
Velikost
Univerzální

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Nejprve dělalo problémy se spojit s telefonem, ale po pár nervech a odříkání se to povedlo. Fit náramek funguje bezvadně.

• , zakoupeno v papashop.cz

• Mám je poprvé
  • , zakoupeno v Expert.cz

• nevím nefungovaly jak měly
    • data stále puštěna

Tento produkt mi fungoval 24h,porad musela byt zapnuta data,stale se odpojovalo sparovaní

Podporovaný OS
Android
S displejem
Bez displeje
20 g
Velikost
Univerzální

Vyměnitelné pásky (nutné dokoupit)

Barevný displej

Notifikace volání, SMS a emailů

Kompatibilita s iOS, Android, Windows

MyKronoz ZeFit 3

Aktivity tracker s barevným displejem MyKronoz ZeFit 3 s připojením k Vašemu smartphonu nabízí notifikace volání, SMS, emailů a vy tak už nezmeškáte nic důležitého. Současně z nich můžete ovládat svou hudbu a vybírat skladby.

ZeFit 3 jsou skvělým doplňkem vašeho smartphonu a rozšíří jeho funkce. Díky certifikaci IP67 jsou odolné proti vodě a prachu a Vás tak nic nezastaví. Sportujte, užívejte si a zároveň nezmeškejte nic důležitého.

Design podle nálady

Měňte své pásky a vzhled displeje podle denní nálady. Je to jen na vás! Určujte svůj styl a podle chuti kdykoli a kdekoli. Je to jednoduché - stačí si jen vybrat.

Sledujte své aktivity

ZeFit3 monitorují Vaše aktivity v reálném čase, měří kalorie a vzdálenost, upozorňují Vás na zmeškané události a umožní Vám ovládat hudbu. Přeskakujte skladby přímo z hodinek! Stejně tak monitorují kvalitu Vašeho spánku.

Díky sportovnímu designu a gumovému pásku budou perfektně sedět na ruce a poskytnou Vám kdykoli informaci o tom, co právě děláte, nebo co se právě děje - ať už někdo zavolá, nebo se rozhodnete běhat. Na barevném displeji máte vše plně pod kontrolou.

Kompatibilní s iOS, Android a Windows

Náramek MyKronoz ZeFit3 je kompatibilní s iOS 8+, OS Android 4.3+ a Windows Phone 8.1. Díky bezplatné aplikaci můžete sledovat denní přehledy a pokroky, kvalitu spánku a denní úspěchy na jediném místě.

Parametry:

Ovládání hudebního přehrávače

Výměnný pásek

Měřič tepu

3zákazníci nedoporučují produkt

• Koupila jsem si verzi s bílým náramkem, už po dvou dnech byl po běžném nošení špinavý a nešel ničím vyčistit a to pracuji v kanceláři.
    • Nefungovala aplikace, která se měla aktualizovat, takže nešlo hodinky používat na 100%. Po několika dnech se konečně aktualizace dokončila.
    • Fungovaly mi necelých 14 dní, pak přestal fungovat na dotek displej, musela jsem reklamovat - výrobek mi byl vyměněn za nový.
    • Další hodinky mi fungovaly sotva den, nešlo je spárovat s telefonem, pořád se odpojovaly, takže nešlo přenášet data, neukazovaly správně čas - opět reklamace, vráceno, že se vada neprojevila - poté se je podařilo konečně připojit k telefonu a opět fungovaly 14 dní. Když se mi je podařilo vybít úplně, roztekl se z ničeho nic displej a nebylo na něm vidět žádný text a nereagoval na dotyk. Opět reklamace. Bylo mi vráceno, že s nimi bylo špatně manipulováno.
    • Ne vždy upozorňují na příchozí hovory nebo zprávy, přestože je to nastavené.

Rozhodně tyto hodinky nedoporučuji! Výrobek k vzteku. Více problémů než užitku.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• , zakoupeno v papashop.cz

• Mám je poprvé
  • , zakoupeno v Expert.cz

• nevím nefungovaly jak měly
    • data stále puštěna

Dobrý den můžete mi prosim poradit jak se pustí hudba a fotoaparát vše je spárované s telefonem ale nic to neděla a s mobilem to reaguje prosim poradte mi dekuji moc za odpoved

• , zakoupeno v CZC.cz

zefit 3,ještě nemá app. na Windows phone. po 3 dnech prestal fungovat displej na dotek. reklamuji.

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• Bezproblémová funkčnost, lehké spárování s mobilem.
    • Žádné

Za tuto cenu výborný produkt, který má spoustu funkcí.