Recenze Pokémon GO Plus

Dlouho očekávaný doplněk pro Pokémon Go vesměs naplňuje očekávání, místy přesahuje, místy lehce pokulhává, ale na vyložených chybách (problémy s párováním) se snad pracuje.

Nejpřínosnější kritická recenze

Je stále vyprodaný, shánět ho kvůli takovéhle "machrovince" je opravdu zbytečné, dle mého názoru.. náramek nevyužívám, daroval jsem ho bráchovi. Rozhodně obří mínus je již nahoře zmíněný to, že nemůžete chytat pokémony co nejsou v pokédexu, projít okolo takového Dragonita by se mi moc nelíbilo. Cena... Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Pokémon GO Plus

• Pomáhá mi

Ověřený zákazník ALFA.cz

Přidáno: 19. září 2017

Zakoupeno v ALFA.cz

Produkt vrácen jelikož nespolupracoval s mobilem pro koho byl určen (mobil 1 G RAM)

Ověřený zákazník K24.cz

Přidáno: 21. července 2017

Zakoupeno v K24.cz

• Špatná kompatibilita s Androidem, nefunguje na Lenovo p70

Před koupí doporučuji ověřit kompatibilitu. Na stránkách výrobce najdete seznam podporovaných zařízení.
Na Lenovu p70 se spáruje s telefonem, ale není funkční. Na iPhone 6 funguje bez problémů.

Ověřený zákazník Herní svět

Skyline

Přidáno: 24. června 2017

Zakoupeno v Herní svět

• umožňuje dělat více věcí najednou, evolve+protáčet nebo chytat, chytat a zároveň přez GO protáčet...
  • můžu mít telefon v kapse když nemám čas a jen přes GO chytat a protáčet.... je to parádní věcička :)
  • občas se samo od sebe odpojí,

nelituji ani koruny.
snad v aktualizaci vyřeší to občasné odpojování nebo by mohly roznou udělat GO 2 s více tlačítky i pro ostatní pokebaly atd...
určitě tahle věc má potenciál

Ověřený zákazník Gamehouse

Turová

Přidáno: 30. dubna 2017

Zakoupeno v Gamehouse

• Náramek Pokémon GO Plus se nám do dnešního dne nepodařilo zprovoznit. Pokud budeme muset zakoupit ještě nový telefon, tak bychom si již nikdy tento produkt nekoupili.

Je nám zatím k ničemu, normálním lidem nedoporučuji. Obtížné zprovoznění a nefunguje s každým chytrým telefonem.

Ověřený zákazník MALL.CZ

Jan Beňuš

Přidáno: 18. října 2016

Zakoupeno v MALL.CZ

• Výběr pokéstop, Automatické upozornění kde je pokémon a vytáhnout Smartfone a chytit ho ručně, nejlepší když je weedle, ratata, pidgey použít go plus, člověk tak zbytečně neplítvá pokébali. Snížení spotřeby z 20% na hodinu na 9% na 2hodiny 20min (odhad přesně netestováno jen 1x vypočteno).
  • časté odpojení od Smatfone z neznámých důvodů, Nikde není vysvětleno co všechno značí červené světýlko (ano utekl pokémon, ale když bliká z ničeho nic?).

Po pár dnech používání mám nárust Pokébalů a Ultra balů na pěknou částku. Pár Pokémonu Go Plus i chytlo i když mi bylo tvrzeno že je to pod 50% zatím je to +- 50%. Go Plus je podle mě pro lidi co to myslí s Pokémon Go vážně a né ti amatéři co najdou článek kde se Go Plus nedoporučuje. Jedno je jisté jak budou Android Hodinky podporovat Pokémon GO stejně jako Go Plus - to chytání budou hodinky víc užitečné a podle cen asi výhodnější.
Ale než bude podpora pokémon GO pro chytré náramky/hodinky tak to bude trvat.

Ověřený zákazník xzone.cz

Michal Holec

Přidáno: 5. října 2016

Zakoupeno v xzone.cz

• Asi splnil účel synova očekávání
  • Je to kravina

Pro děti a jejich zabavení je to dostačující

Ověřený zákazník xzone.cz

Přidáno: 21. září 2016

Zakoupeno v xzone.cz

• Výrazně zpříjemňuje hru
  • Umožňuje mnohem méně koukat na display mobilu především ve známém terénu
  • V některých případech umožňuje dělat dvě věci zároveň
  • V některých případech dosáhne na objekty, na které mobil nedosáhne
  • Upozorňuje na obnovení Pokéstopů
  • Bluetooth párování občas bezdůvodně vypadává nebo nejde navázat
  • Vzásadě nulová dokumentace
  • Preferuje chytání před Pokéstopy
  • Chytání pouze jeden pokus
  • Nefunguje příliš dobře deklarované fungování se zamčeným mobilem

Přestože cena je bohužel na naše poměry trochu vyšší, je asi vzhledem k obsaženým součástkám vzásadě odpovídající, byť s nimi možná šlo připravit trochu víc funkcionality.

Pokud to myslíte s Pokémon Go vážně, určitě doporučuji, obzvlásť v okamžiku, kdy je nejistý osud Android Wearu, potažmo pokud nechcete pořizovat Android Wear nebo Apple Watch jen kvůli hře.

Zároveň pravděpodobně nejlepší možnost, pokud nechcete něco na zápěstí (pásek na zápěstí je součástí balení, ale dle mého názoru není příliš praktický).

Xiaomi Mi Band 2

Xiaomi Mi Band 2