TCL MOVEBAND 2

Velikost
Malá S

• , zakoupeno v Smarty.cz

• Vzhled
    • Náramek ukazuje jen tři tečky, nic víc. Abyste rozeznali, co signalizuje, musíte počítat, kolikrát zavibruje. Nefunguje dohromady s aplikacemi typu Handcent SMS, pouze s klasickými zprávami v základním nastavení telefonu.

Náramek se mi moc líbil, zaujal mě svým elegantnějším vzhledem oproti valné většině smart náramků a hodinek. Bohužel jeho funkce absolutně neodpovídají ceně.

• , zakoupeno v Hodinky.cz

• Přišel mi vadný kus, nepodarilo se ho ani nabít

Přišel mi vadný kus, nepodařilo se ho ani nabít.

• , zakoupeno v Sunnysoft.cz

Byl to dárek,tak nevím jak to funguje

Podporovaný OS
Android
50 g
Velikost
Malá S

Chytrý náramek s nádherným designem pro každodenní život, to je TCL MOVEBAND MB12. Sledujte informace o vašich aktivitách přímo z vašeho zápěstí! Buďte in s tímto designovým náramkem v italském designu.

Sledování denní aktivity

• Krokoměr - měření kroků a vzdálenosti
  • Kalorie - počet spálených kalorií
  • Budík
  • Monitoring spánku
  • Fotoaparát a hovory

Řada vychytaných funkcí

Chytrý náramek je jako váš osobní trenér, kterého nosíte neustále sebou. Díky špičkovému algoritmu zaznamenává a sleduje každý váš pohyb a to navíc s maximální přesností. Máte tak ihned přehled o počtu ušlých kroků nebo o počtu spálených kalorií.

Hlídání kvality spánku

Hodinky umí také analyzovat váš spánek a poskytnou vám tak přesný přehled o tom, jak kvalitně každý den spíte a jak váš spánek probíhá. A když už jsme u spánku – náramek je díky silnému vibračnímu motorku možno využít i jako budík!

Klíčové vlastnosti

Chytrý náramek s nádherným designem pro každodenní život. Design z kůže je nádherný na pohled. Vynikající je také prachuvzdornost a voděodolnost díky krytí IP67. 3 LED diody, vibrace, tříosý akceleromet, monitoring spánku, krokoměr, kalorie, připomenutí, ovládání gesty. Bluetooth 4.2. Kompatabilní s Android 4.3 nebo iOS 8.0 a vyšší. Rozměry 48,5 x 18 x 7,9 mm.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Smarty.cz

• Vzhled

• , zakoupeno v Hodinky.cz

• Přišel mi vadný kus, nepodarilo se ho ani nabít

Přišel mi vadný kus, nepodařilo se ho ani nabít.

• kožený náramok
    • vela funkcií

Tento šikovný náramok som objavila na Instagrame Momy Horňákové a pretože sa mi páčil, tak som o neho poprosila mamu a tá mi ho kúpila. Chodím s ním behať. Je moc pekný a elegantný. Mám biely.

• umí toho docela hodně

Chytrý náramek s koženým řemínkem, je velmi elegantní, nenápadný a dobře se nosí. Baterie vydrží klidně týden na jedno nabití, funkce jako krokoměr nebo kontrola spánku jsou pro mě užitečné. Navíc nebyl drahý.

• spojení s mobilem
    • hodně funkcí
    • kontroluje spánkovou aktivitu
    • výdrž baterie je dlouhá

Dostala jsem ho k narozeninám od přítele, udělal mi radost. Chodím hodně běhat, takže ho určitě využiju. Je moc pěkný a na ruce sedí pohodlně!

• vzhled
    • praktičnost
    • pohodlné nošení
    • výdrž baterie

Nenápadný náramek na ruku se spoustou funkcí. Nejenom na sport, ale i jenom tak na procházky. Aby se pak s váma žena nehádala, kolik jste to vlastně odpoledne ušli... :)

Lehký a praktický chytrý náramek ani ne za tisícovku. Baterka vydrží mnoho dní na jedno nabití.

• pěkný + funkční + voděodolný + pohodlný + levný + dlouho vydrží na jedno nabití
    • mohl by umět ještě víc funkcí :)

Po měsíci a denním nošení vypadá stále jako nový. Splňuje co jsem od něj očekával.

• , zakoupeno v Sunnysoft.cz

Byl to dárek,tak nevím jak to funguje

Chytrý náramek s funkcemi kontroly spánku, měřením kalorií, krokoměrem a dalšími. Je odolný před prachem i vodou, má kožený řemínek a na ruce není prakticky ani cítit. Super jsou i notifikace vibracemi. Dá se spárovat i s iPhonem. A navíc je moc hezký, takový elegantní. 100 procent!