Technaxx Fitness ELEGANCE

15.5 g

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

• vše v pořádku

Vše je v pořádku,ale mám ho jen chvíli.Tak snad to tak bude i nadále.

• , zakoupeno v CZC.cz

Špatně čitelný display na slunci, velice nepřesné.

• , zakoupeno v TRENINK SHOP

• Náramek vypadá pěkně, je zde možnost vyndat si z náramku displej a dát si ho do kapsy.
    • Velikost náramku je velmi variabilní.
    • Asi šlo o špatný kus, ale jakmile jsem měla náramek pod oblečením, vynuloval se. Což je v zimě dost podstatný problém.
    • Venku na světle a na slunci je celkem špatně vidět displej.

Náramek jsem měla na ruce 4 dny, baterie vydržela po celou dobu plně nabitá! Což je velmi příjemné! Bohužel se mi náramek během jednoho dne 6x vynuloval a pokaždé jsem ho musela spojit s app na Iphone, je to sice rychlovka, ale celkem vás to naštve, protože ztratíte veškerá data :-( A když se Vám to pak stane i druhý a třetí den, tak to naštve ještě víc... Každopádně se zřejmě jednalo o špatný kus :-( Náramek jsem vrátila a uvažuji o koupi jiného (jiné značky). Rozhodně bych tohoto výrobce nezavrhovala, designově se mi však od tohoto výrobce jiný typ náramku nelíbí.

15.5 g

Popis:

Elegantní sportovní náramek TX-39 padne na ruku jako ulitý a o nic víc se nemusíte starat. Díky inovativním senzorům zvládne kontrolovat jak dlouho a kvalitně spíte. Přesně spočítá počet kroků, spálené kalorie a uraženou vzdálenost.

Náramek se synchronizuje přes Bluetooth s vaším Apple zařízením a vybranými Smartphony s Androidem. Spojení přes Bluetooth umožňuje neustálý přístup k vašim statistikám, aniž by to mělo výrazný vliv na výdrž baterie telefonu.

Náramek je nárazuvzdorný, zobrazuje také hodiny, data a například vibrační alarm. Nabízí také okamžitý přístup k statistikám pomocí OLED a také funkci Anti-loss.

Náramek vás bude motivovat k dosažení požadovaných cílů. O své úspěchy se můžete podělit s přáteli, případně i s nimi soutěžit prostřednictvím Facebooku nebo Twitteru.

TX-39 bude váš ideální sportovní společník, zvlášť vhodný pro běžce a jiné venkovní aktivity.

Technické specifikace:

• Fitness náramek s 0,91 "OLED displej (2,3 cm)
  • odolný proti poškrábání, otěru a nárazům
  • Vestavěná dobíjecí lithium baterie 60mAh (přes Micro USB port)
  • Doba nabíjení baterie ~ 2 hodiny
  • 120 hodin pohotovostního režimu
  • Inteligentní činnost a průměr spánek

Kompatibilita:

• Apple iOS Zařízení: iPhone 4S / 5 / 5S / 5C, iPod touch 5, iPad 4, iPad mini / iPad mini s Retina displej / iPad Air nebo iOS verze 7.0 nebo vyšší)
  • Android zařízení: od Android verze 4.3 nebo vyšší)

(Telefon hardware musí podporovat Bluetooth 4.0)

Obsah balení:

• EAN: 4260358120355 (Pink) Article-No. 4449

Produktová videa:

1zákazník doporučuje produkt
2zákazníci nedoporučují produkt

• Elegantní, hezky vypadající.
    • Špatně čitelný na slunci. Velice nepřesný krokoměr. Kroky se načítaly z otřesů během řízení vozidla.

Raději investovat do kvalitního náramku.

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

• vše v pořádku

Vše je v pořádku,ale mám ho jen chvíli.Tak snad to tak bude i nadále.

• , zakoupeno v CZC.cz

Špatně čitelný display na slunci, velice nepřesné.

• , zakoupeno v TRENINK SHOP

• Velikost náramku je velmi variabilní.
    • Venku na světle a na slunci je celkem špatně vidět displej.