UMAX U-Band 107HR

Krokoměr
Monitorování spánku
Snímač tepu

• , zakoupeno v Jaromir Soukup Shop

Úžasná věc, koupila jsem příteli k vánocům a je velmi spokojená, překvapila mě nízká cena vzhledem k tomuto výrobku takže veliká spokojenost

mám ho zatím krátce, ale jsem spokojená

Bluetooth
Krokoměr
Monitorování spánku
Snímač tepu

U-Band 107HR je chytrý náramek zcela nové generace, který nabízí kromě měření denních aktivit také nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně. Tento náramek nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. Uživatel si tak může kontrolovat rozsah tepové frekvence při denních aktivitách, cvičení a větší zátěži. Oceníte také velmi decentní design náramku s dotykovým OLED displejem a mnoho dalších funkcí jako je upozornění na příchozí hovor, textovou zprávu nebo informace ze sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, WatsApp apod.

Měření tepové frekvence
U-Band 107HR nepřetržitě 24 hodin denně měří tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánku a buzení
U-Band 107 HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor
Při příchozím hovoru začne 107HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování
Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízená fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu
Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon
Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a stisknout tlačítko na boku náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jedorázová aktivita
Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh apod. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas a po ukončení ukáže data z průběhu této aktivity jako kroky, kalorie, vzdálenost a tepovou frekvenci.

Jednoduchá a přehledná aplikace
Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců včetně grafů průběhu tepové frekvence.
Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit pro sdílení údajů o aktivitách.

Sdílení snímků na sociálních sítích
Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• cena (12)
  • měření tepu (4)
    • , zakoupeno v Jaromir Soukup Shop

• VZHLED
      • - vypadá dobře to nemohu říct :)
      • NABÍJENÍ
      • - nabíjím tak jednou za týden
      • - je super že se tělíčko nemusí vyndávat z náramku jako to je u Xiaomi
      • KROKOMĚR
      • - asi jediná funkce kvůli kterýmu ho stále používám
      • - údaje z krokoměru nemám s čím srovnat takže nezbejvá než jim věřit, ale jo řekl bych že to +- souhlasí
      • MĚŘENÍ SPÁNKU
      • - když ráno vstávám v 6 tak v 6:20 mi to ještě měří spánek
      • - když jdu odpoledne spát tak mi to spánek nezměří
      • - když večer kolem 11té ještě třeba sedím a čtu si nebo koukám na film tak to mnohdy bere jakože už spím, to musím fakt skákat na diskotéce nebo chodit venku aby mi to nezačlo počítat jako spánek
      • - až podezřele-krát mi to píše že spánek začal přesně v 23:04
      • - zajímaly by mě zkušenosti lidí co mívaj noční a spěj přes den
      • MĚŘENÍ TEPU
      • - když jsem ve fitku a cejtím srdce v krku tak tepovka prej sotva přesáhne stovku což je blbost
      • - nejvyšší tepovku mi to změří v noci když spím (asi nějaké špatné sny nebo nevím)
      • SILIKONOVEJ NÁRAMEK
      • - po půl roce začal praskat v očkách a začal se rozepínat, nechtělo se mi kupovat za 100 novej, tak jsem ho postupně zkracoval, utahoval, slepoval a vymejšlel různé způsoby zapínání no a teď ho mám převázanej provázkem a drží perfektně ^_^

• Přesný krokoměr
      • Měřeni tepu
      • Vydrž
      • Připojení k apk
      • Uchycení na ruce
      • Vodotěsnou

Naramek se k mobilu připojuje pouze se zaplou polohou a to jen občas jinak spojení mobil naramek neustále vypadává, uchycení na ruce je dost nešťastne a časem práskne očko na protaženi pásku.
      Překvapila mně výdrž baterie na jedno nabití ktere je víc než týden, krokoměr je celkem přesný a spolupracuje s gps v mobilu, měření tepu ukazuje zajímavé data a řekl bych že je na něj spolehnuti.

mám ho zatím krátce, ale jsem spokojená
      myslím, že je dobrý poměr kvalita/cena

• Občas se povede spárování.
      • Pouze odhaduje kvalitu spánku podle doby ležení. Vůbec nezaznamenal trojité předčasné probuzení na mezinárodní rychlík. Odzkoušeno.
      • Tep srdce měří velmi špatně. Naměřený tep na náramku se liší od tepu v telefonu. (Náramek 64 aplikace 86)

Párování a synchronizace je sázka do loterie. Zásadně nedoporučuji zavírat aplikaci Veryfit či Veryfitpro, protože pak párujete také tři dny při více jak deseti pokusech denně! Doporučuji hlídat baterii, jak se Vám vybije ztratíte i nastavení času.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• dostačující za tu cenu
    • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• je pekny a jsem spokojena

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost s výrobkem. Těšíme se na Vaše další nákupy.
      ONLINESHOP.cz

rychlé vyřizení

• Pěkný
      • Pohodlný
      • Dobře čitelný.
      • Hlásí ztrátu připojení
      • Funguje budík pozorní na mail
      • Neměří puls ani kroky
      • Nebudí před budíkem
      • Neupozorní na volání.
      • Poradna na dotazy odpoví jen někdy.

Po spárování neměřil puls ani kroky. Mobil náramek viděl, l to nereagovalo. Podařilo se jen nastavit budík, nebudil před ním. Druhý den ukazoval hned ráno stejný počet kroků, jaký ukazoval mobil večer před tím. Opět nic neměřil, neupozornil na volání, jen na mail, i když vše zapnuto. Po reinstalaci aplikace opět mobil zařízení našel, ale to už se nespárovalo. Odeslán dotaz na servisní linku, ta nereagovala, jiný uživatel měl stejnou zkušenost.
      Bohužel vracím a tuto značku si pořizovat už nebudu.

• nevhodný pro cvičení, nepřesné měření tepové frekvence, nepraktické sledování frekvence (podsvícení náramku zhasne dřív, než naměří hodnotu, takže v průběhu cvičení vůbec nemáte přehled o tepové frekvenci), nekomunikuje s telefonem, krokoměr nepřesný, neměří spálené kalorie

je to drahý šunt, produkt nesplnil očekávání fitness náramku a když pomineme, že pro sportovní využití není vhodný, tak jeho použití v průběhu pracovního dne také nepřesvědčilo, spousta funkcí, ale minimální funkčnost, náramek bych nedoporučil, cenově dostupný a levný náramek, který se dá použít jako hodinky, možná módní doplněk, ale na to stačí jiný druh náramku v jiné cenové relaci