UMAX U-Band 130 Plus HR

30 %

Popis produktu

Parametry produktu

S displejem
ano
Bez displeje
ne
Hmotnost
22 g
Velikost
Univerzální
Bluetooth
ano
Krokoměr
ano
Monitorování spánku
ano
Voděodolnost
ano
Snímač tepu
ano

Recenze

 • , zakoupeno v Obchody24.cz

  Doporučuje produkt

  50 %

  V pořádku, až na jeden problém: upozornění na příchozí hovor nerozsvítí displej, náramek jen vibruje; dá se to vyřešit zapnutím volby rozsvícení při pohybu ve VeryfitPro, ale to pak svítí příliš často, a vybíjí baterii.
  Čekám na nějaký nový firmware, který to snad napraví..

Parametry produktu

S displejem
ano
Bez displeje
ne
Hmotnost
22 g
Velikost
Univerzální
Bluetooth
ano
Krokoměr
ano
Monitorování spánku
ano
Voděodolnost
ano
Snímač tepu
ano

Popis produktu

Technická podpora na tel. 800 118 629

Cenově dostupný s velkým barevným displejem

U-Band 130Plus HR Color je cenově dostupný náramek s velkým barevným displejem a řadou skvělých funkcí včetně kontinuálního měření tepové frekvence, měření sportovních aktivit, řadou notifikací z mobilního telefonu.

Měření tepové frekvence 24 hodin

U-Band 130Plus HR Color měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne

Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Jednorázová aktivita

Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh, badminton, basketbal a další. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas. Po ukončení lze sledovat tuto aktivitu v aplikaci na telefonu.

Možnost připojení GPS přes aplikaci

Mobilní aplikace nabízí možnost sledovat sportovní aktivitu včetně dat s GPS na telefonu včetně mapy s trasou při aktivitě.

Automatické měření kvality spánku

U-Band 130Plus HR Color automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor

Při příchozím hovoru začne U-Band 130Plus HR Color tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování

Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině - VeryFitPro

Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách.

Model:

Umax U-Band 130Plus HR Color

Barva:

Černá

Chip:

Nordic

Senzor tepové frekvence:

Silicon labs

Pohybový senzor :

Kionix

Vibrace :

Ano

Displej : 0.96" barevný

Ovládání: pohybem, tlačítkem

Bluetooth:

Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth: 6-10 m

Rozměry: 240 x 16 x 11mm

Hmotnost: 22g

Baterie: 65mAh

Standby: 5-10 dní

Provozní teplota : -10 až 45 C

Doba nabíjení : 60-120 minut

Nabíjeci port :

USB port na modulu

Úložiště na data: 7 dní

Odolnost proti vode:

IP67 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace:

VeryfitPro

Operační systém pro aplikaci: iOS 7.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
1zákazník nedoporučuje produkt
30 %
průměr z 2 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
1 ×
2
0 ×
1
1 ×
 • Nedoporučuje produkt

  10 %
  • Nic
  • Nestabilní, nespolehlivý, i ničemu

  Bohužel jsem vlastníkem tohoto ubohého produktu již několik měsíců. Kdybych ho nedostal jako dárek letěl by do popelnice již první den.

  Pro náramek neexistuje firmware podpora za toho půl roku nepřišla jediná aktualizace, která by vyřešila jeho problémy. Podle různých recenzí každému nefunguje něco jiného, ale nejčastěji jako mě, se neukládají tréninky. - tedy hlavní funkce k čemu je náramek určený.

  Teda přesněji 9 z 10 tréninků se buď nepřenese do aplikace ( VeryFitPro ) nebo již během probíhajícího tréninku hodinky "spadnou" ( systémově ) a vymaže se z nich veškeré uložené i včetně kompletního nastavení. Tedy jsou prázdné jako když je donesete z obchodu. A ano nejčastěji během tréninku .

  Mě se to stává během tréninku, který trvá cca 1hod 20min i 4x.

  Ale samozřejmě ne jen během tréninku. Nastavil jsem si do náramku upozornění na dlouhé sezení - nikdy to nefungovalo. A není to tím že bych nikdy dlouho neseděl.

  Nastavil jsem si do hodinek rozpis připomenutí na stravu. Tedy jednoduchých 6 budíku za den...no v téhle době jsem se naučil spoléhat na svou paměť a na Slunce na obloze protože to bylo 1000x spolehlivější než to že by budík zazvonil. Nějak si nedokážu představit že by někdo svěřil tomuhle nesmyslu třeba vstávání do práce.

  A opakuji znovu, jelikož Umax nemá žádnou firmware podporu a neexistuje žádný vývoj a oprava chyb, není možné aktualizace a oprava vad. Hodinky Vám pouze sdělují po celou dobu že máte nejnovější software, který je mimochodem krásně multijazyčný...v aplikaci je Čeština křížená s Maďarštinou ( je to nejspíš Google překlad a některé řádky se jim asi už nechtělo překládat tak je dali do maďarštiny jinak si to nedokážu vysvětlit) a v náramku pouze angličtina.

  Zkráceně už dlouhou dobu mi tohle těžítko leží v šatně a z úcty k dárci tohoto dárku má na jedné polici čestné místo, tam je to správné místo, kde společnost UMAX nemá co pokazit a kde se právem hodí. Doporučuji navštívit Ali koupit si lépe funkční čínský produkt za cca 150kc tam. Tohle pořiďte svému nepříteli kterému se chcete za něco pomstít a způsobit mu trochu rozčilení.

 • , zakoupeno v Obchody24.cz

  Doporučuje produkt

  50 %

  V pořádku, až na jeden problém: upozornění na příchozí hovor nerozsvítí displej, náramek jen vibruje; dá se to vyřešit zapnutím volby rozsvícení při pohybu ve VeryfitPro, ale to pak svítí příliš často, a vybíjí baterii.
  Čekám na nějaký nový firmware, který to snad napraví..