VeryFit 130Plus

Malá S
Monitorování spánku
Krokoměr

Náš tip

Český návod ke stažení ZDE.

Pohlaví

VeryFit

• vzhled
    • možnost koupě přes cafeterii v lékárně
    • upozornění na sms, sns, volání, kalendář, budíky
    • rychle a snadno se škrábe display
    • přijde mi, že výdrž baterie se oproti prvnímu nabití zmenšila, při druhém nabití už nevydržela tak dlouho
    • dosah připojení je strašně malý

Jsem spokojená. Upozorňuje mě to na sms, viber, whatsapp, messenger( jsou tam i další soc. sítě, které ale nepoužívám)
    Všechna upozornění fungují, spánek si to měří automaticky samo.
    Mám to jako pomocníka hlavně na ta upozornění z mobilu, když mám telefon v tašce a neslyším, přečtu si dokonce náhled zpráv. Upozorňuje mě to na události v kalendáři a hlavně na léky. Když se od toho vzdálím tak na sedm metrů, už to nebere. Po baráku to bere skoro všude, záleží asi na tloušťce zdí.
    Hodně mi tam chybí ukazatel aktuálního data.

• , zakoupeno v Hodinky.cz

• je to v pohodě obchod