Xiaomi Mi Band 6 NFC

Ocenění

Produkt roku 2022 - Vítěz

Xiaomi Mi Band 6 NFC Black

1,56 "barevný AMOLED displej

Jak jsme již zmínili, jednu z nových funkcí Mi Smart Band 6 najdete na jeho obrazovce.

Zatímco jeho předchůdce měl prostor pro dotykové tlačítko, Band 6 jej zabírá celou svou obrazovkou a dosahuje 1,56" (o 0,46 palce více než 5) při zachování stejných rozměrů.

Jedná se o AMOLED displej, který přináší opravdu ostré barvy, kontrasty a detaily, a to i díky zvětšenému rozlišení 291 x 326p. Takže nejdůležitější informace pohodlně uvidíte na první pohled, aniž byste museli sáhnout po telefonu.

Různá pozadí pro vaši Band 6

Můžete také přizpůsobit tapetu svého fitness náramku, pomocí jednoho z více než 130 návrhů dostupných prostřednictvím aplikace Mi Fit.

A pokud vás žádný z nich nepřesvědčí, stačí vybrat obrázek z vaší galerie a nastavit si vše podle svých představ.

Vysoce přesný snímač BioTracker PPG 2

Jako dobrý fitness náramek není Xiaomi Mi Smart Band 6 zaměřen ani tak na předvádění se, jako na sledování vašeho zdraví a sportovního pokroku.

To se děje pomocí vysoce přesného optického ukazatele bio-sledovacího senzoru: BioTracker PPG 2, vyvinutého a patentovaného společností Huami Technology.

24hodinové monitorování srdeční frekvence

Za prvé, Xiaomi Mi Band 6 dynamicky měří vaši srdeční frekvenci 24 hodin denně a 7 dní v týdnu a informuje vás, jak vaše srdce pracuje v klidu i během fyzické aktivity.

Tímto způsobem můžete sledovat změny a intervaly srdečního rytmu po celý den, abyste optimalizovali své tréninky a udělali si přestávku, když to potřebujete.

Měření saturace krve kyslíkem (SpO2)

Také můžete změřit saturaci krve kyslíkem.

Když se budete cítit špatně, zejména při dlouhodobé intelektuální nebo fyzické práci, tréninku s vysokou intenzitou a nebo vytrvalostí, dokonce i ve vysokých nadmořských výškách a v prostředí s nízkým obsahem kyslíku,můžete najít odpověď v tomto důležitém zdravotním zobrazení.

Sledujte své cvičení pomocí 30 sportovních režimů

A protože neexistuje větší motivace jak zlepšovat naše návyky a cvičení, než mít záznamy o dobrých výsledcích, bude Mi Smart Band 6 uchovávat záznamy o vaší každodenní aktivitě, měřit různé značky, pokud jde o provedené kroky, ujetou vzdálenost, spálené kalorie, srdeční frekvence atd.

Tyto parametry budou samozřejmě přizpůsobeny našim cvičením prostřednictvím 30 sportovních režimů.

Ve skutečnosti bude 6 nejběžnějších aktivit (běh, jízda na kole, eliptické kolo atd.) Automaticky detekováno samotným zařízením.

Změřte si úroveň stresu a ovládejte ji pomocí dechových cvičení

Cítíte se nervózní nebo rozrušený?

Zkontrolujte si úroveň stresu (uvolněnou, normální, střední nebo vysokou) a získejte několik návrhů, jak ji snížit.

Band 6 poskytuje řadu řízených dechových cvičení speciálně vyvinutých pro zotavení za těchto okolností.

Analýza spánku a budík

Dalším zásadním požadavkem na udržení dobrého fyzického a duševního zdraví je přiměřený odpočinek.

Z tohoto důvodu Xiaomi Mi Smart Band 6 kompletně sleduje váš spánek a přesně určuje fáze spánku (lehký, hluboký, REM ...) a dobu trvání každé z nich, což vám pomůže pochopit kvalitu vašeho odpočinku a zlepšit pokud je to nutné.

Můžete také nastavit budíky tak, aby vás samotný náramek ráno probudil jemnými vibracemi.

Sjednoťte všechna svá zdravotní a cvičební data s aplikací Mi Fit

Stáhněte si aplikaci Mi Fit na smartphone se systémem Android nebo iOS a spárujte Smart Band 6 přes připojení Bluetooth 5.0.

Když se obě zařízení synchronizují, všechna data o zdraví a cvičení se přenesou do mobilní aplikace a vy budete moci znát svůj obecný zdravotní stav, průběh svého cvičení, generovat statistiky a stanovovat si cíle.

Navíc můžete zapomenout na obavy ze zmeškání důležitého hovoru, protože nové pásmsledování aktivity Xiaomi lze nakonfigurovat tak, aby vás upozorňovalo na příchozí hovory, zprávy a oznámení v telefonu. Nemusíte to sledovat!

Další výhodou synchronizace s telefonem je, že umožňuje vzdálené ovládání přehrávání hudby.

Vodotěsnost 5 ATM

Díky voděodolnosti 5 ATM (50 metrů) je Mi Smart Band 6 náramkem vhodným pro téměř všechny druhy scénářů a povětrnostní podmínky.

"Hodnocení 5 ATM je založeno na laboratorních zkouškách v kontrolovaném prostředí s ponořením do čerstvé vody při pokojové teplotě po stanovenou dobu.

Tyto testy odkazují na ochranu hodinek z hlediska filtrace vody a tlaku, který vydrží, ale neberou v úvahu jiné faktory, které mohou poškodit vaše hodinky, jako je chlor, sůl nebo mýdla."

V případě řádné údržby, pokud by zařízení přišlo do styku s takovými výrobky, ihned je očistěte čerstvou vodou.

Výdrž baterie až 14 dní při běžném každodenním používání

Společnost Xiaomi nám slibuje, že s plně nabitou baterií vašeho Band 6 a běžným každodenním používáním nebudete muset 14 dní hledat zásuvku.

Výdrž baterie se může lišit v závislosti na použití, nastavení a dalších faktorech, takže skutečné výsledky se mohou lišit od výše uvedených údajů.

Vyměnitelný silikonový pásek

A konečně, Xiaomi Mi Smart Band 6 přichází se silikonovým páskem, který je u tohoto typu sportovních produktů tak typický.

Je velmi pohodlný a ideální jak pro každodenní ležérní vzhled, tak pro trénink.

V každém případě můžete tento řemínek během několika sekund vyměnit za jiný a rychle přizpůsobit svůj smartband různým okolnostem nebo událostem, například formální přednášce, romantické večeři nebo pivu s přáteli.

Jakému materiálu dáváte přednost? Kov, kůže, fluoroelastomer?

Nenechte si ujít širokou škálu kompatibilních řemínků a příslušenství, které jsou k dispozici v našem katalogu - najděte ten, který se vám nejvíce líbí, také v souvisejících článcích tohoto produktu!

Technické specifikace:

- Značka: Xiaomi Amazfit

- Produkt: Pásmo pro sledování aktivity

- Model: Kapela 6

Materiály:

- Tělo: Polykarbonát (PC)

- Popruh: silikon (TPU)

- Senzor optické biologické analýzy BioTracker PPG 2

- 3osý akcelerometr

- 3osý gyroskop

Funkce

- Informace a upozornění na volání, zprávy a upozornění (připojeno k BT smartphonu)

- Senzor srdečního tepu 24/7

- Hladina kyslíku v krvi

- Sledování spánku a budík

- Úroveň stresu a relaxační cvičení

- Sledování aktivity s 30 sportovními režimy

- Varování o sedavém životě

- Dálkové ovládání hudby (připojeno k BT smartphonu)

- Sběr dat

• , zakoupeno v Mobil Pohotovost

• super

• SUPER
    • NIC

Toto je skutečně kvalitní náramek co má mnoho funkcí a všem mohu jedině doporučit. Důležité je také že má plně vše v češtině. Pokud jsem se rozhodoval tak jsem radši koupil verzi NFC protože rozdíl byl malý v ceně i když tuto funkci zatím nebudu používat.

• Je.nej.lepsi
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Vadná baterie z výroby. Vydrží max. 2 hod

• Ok

• , zakoupeno v Jelmo.cz

• Kvalita
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Náramek splňuje přesně to, co jsem očekávala. Navíc vypadá velmi pěkně a zatím je spolehlivý, dlouhá výdrž baterie a jednoduchost nabíjení je také přednost.

• , zakoupeno v Electro World

Náramek bude dárkem pro syna k Vánocům.Určitě splňuje všechny požadavky co jsme chtěli.
    Funkčnost bude vyzkoušena o vánocích.

• , zakoupeno v Xiaomi Česko

• spokojenost se značkou