Xiaomi Mi Band

Krokoměr
Typ baterie
Li-pol

• Ve své době bomba
    • Dnes (2019) již překonán (několikrát)

Zakoupeno 20.7.2015 a po 3 letech odešel do věčných lovišť, asi netěsnost i když jí sliboval. Po překonání strachu vzít jej do sprchy opravdu po 2 měsících odešel. Dnes již mám Amazefit Bip Lite.

• , zakoupeno v MIshop.cz

• Produkt nebyl doručen eshopem MIshop.cz
  • , zakoupeno v Smarty.cz

• Rozhodne pro :-)

Napsala sem recenzi, ze by k tomu mohl byt cesky manual a hned na to mi byl poslan na email, pekny pristup.

Podporovaný OS
Typ baterie
Li-pol

Ocenění

Produkt roku 2015 - Finalista

Fitness náramek Xiaomi Mi Band je určen pro všechny, kdo chtějí podrobně monitorovat svoje aktivity během dne i v čase spánku. V noci náramek monitoruje váš spánek a pomocí senzorů vyhodnotí jeho kvalitu a délku. Funkce Smart alarm navíc nabízí vibrační buzení. Ve dne využijete náramek pro sledování vašich aktivit. K tomu poslouží jak kvalitní akcelerometr, tak extra výkonný Bluetooth čip k propojení s vaším chytrým telefonem. To, že můžete mít Mi Band všude s sebou dokládá i fakt, že je odolný prachu i vodě podle IP67 a baterie vydrží na jedno nabití neskutečných 30 dní, kompatibilní s Xiaomi Mi4/Mi3.

MiBand standartě bliká všemi barvami např. pokud je vybitý tak červeně, pokud nabitý zeleně, ale na notifikace ukazuje jednotnou barvu a to bílou. Rozšířením o další aplikaci lze tak přidělit jednotlivým notifikacím barvu.

Aplikace v sobě nemá schopnost přiřadit k jednotlivým notifikacím barevné rozlišení LED, na to je nutné doinstalovat aplikace MiBand Notify, případně aplikace MiBand tools.

• Ve své době bomba
    • Dnes (2019) již překonán (několikrát)

• , zakoupeno v MIshop.cz

• Produkt nebyl doručen eshopem MIshop.cz
  • Aplikace Mi Fit, která je prodlouženou rukou fitness náramku Xiaomi Mi Band a Mi Band 2 dostává aktualizaci na verzi 3.0...

Zobrazit celou recenzi na www.techfan.cz

• I ja mam problem, nemam cesky navod

doporuceni od kamaradky, super
    Mam ho vice jak rok, ale dnes jsem se nechtene odhlasila a nedokazu se prihlasit, zapomnela jsem heslo. Aplikaci jsem odinstalovala a znova nainstalovala a chtela jsem si vytvorit nove prihlaseni, ale nejde mi to.

• , zakoupeno v Smarty.cz

• Rozhodne pro :-)

• , zakoupeno v CZMT.CZ

• super

velmi spokojena

• Na jakékoli dotazy odpovídáme do 24 hodin, tak se neváhejte zeptat! :)

Zobrazit celou recenzi na ztovarny.9e.cz

• Za tuto cenu zajímavé nejen pro technicky založené lidi
    • Obzvláště první verze s barevnými led
    • Výborná výdrž na baterii
    • Stejně jako ostatní, i já měl zpočátku problém s registrací účtu u Xiaomi, ale nakonce se podařilo

Lehké a malé provedení
    Výborná výdrž na baterii
    Celkem odolné tělo
    První verze s barevnými led nabízí s pomocí aplikace MBT zajímavou funkčnost.
    "Za pár korun spousta muziky"
    Na levný Čínský produkt je zajímé, že i více jak roce funguje.

• , zakoupeno v SmartPanda.cz

• Nízká cena, dlouhá výdrž na baterie. Počítání kroků celkem odpovídá.
    • Tragická aplikace pro iPhone. Pro Android je to asi lepší.

I přes drobné výhrady bych ho koupil znovu. Lépe ho asi využijete s Androidem, ale i s iPhonem to funguje obstojně.Pokud vám stačí sledovat kolik kroků denně ujdete, je to ideální a nejlevnější možnost.

• , zakoupeno v VNEW

• Vše funguje tak jak má
    • Aplikace k tomu je v českém jazyce
    • Chyběl český návod k použití