Recenze Xiaomi Mi Band 1S

Ověřené recenze Xiaomi Mi Band 1S

Ověřený zákazník ExaSoft.cz

Přidáno: 16. listopadu 2017

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Kupovala jsem jej jako dárek k vánocům. Nemohu zatím říci.

Radka

Přidáno: 30. září 2017

• Spolehlivost

Přidáno: 12. září 2017

Zakoupeno v Beryko.cz

Levný, dobře fungující a dobře vypadající náramek. Jediná potíž se vyskytla při dosloužení původního řemínku a nákupu nového. Už to nebylo ono. Náramek občas samovolně vypadl, až jednou vypadl nepozorovaně a ztratil se. Tak jsem koupil My Band 2. A funguje taky dobře a navíc má displej s časem, což se hodí.

Ověřený zákazník Skitshop.cz

Přidáno: 5. září 2017

Zakoupeno v Skitshop.cz

xxx

Pavel

Přidáno: 11. srpna 2017

Jarča

Přidáno: 7. července 2017

(Upraveno 7. července 2017)

Zakoupeno v Beryko.cz

• Za málo peněz spousta muziky
  • Skvělá výdrž baterie

Ověřený zákazník F-mobil.cz

Přidáno: 3. května 2017

Zakoupeno v F-mobil.cz

• design
  • nějak zlobí s propojením telefonu, čekala jsem od toho víc

zklamání s náramkem

Přidáno: 4. března 2017

Zakoupeno v Beryko.cz

Vše, co jsem od něj očekávala splňuje, navíc na velmi přijatelnou cenu.

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz

Stenly Priesol

Přidáno: 17. února 2017

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• váha
  • zpracování
  • zatím nic

Zatím velká spokojenost. Aplikace mi fit zatím funguje s náramkem dobře.Sice po počátečních patáliích, kdy mi přišel nefunkční kus, mi byl při reklamaci hned vydán nový, který funguje dobře. Reklamace proběhla vstřícně a byla mi i proplacena pošta, takže spokojenost s obchodem sunnysoft s.r.o., děkuji.
Takže za malý peníz hodně muziky a náramek doporučuji :-)

ZdeSaz

Přidáno: 10. února 2017

• poměrně "přesné" měření kroků
  • budí vrněním
  • částečná voděodolnost
  • občas se odpojí, třeba kontrolovat

Lze se s ním sprchovat, koupání asi nepřežije (zkoušeno s předchozí generací). Měření tepu poměrně přesné (+-2bpm).
Naprosto bezkonkurenční výdrž na baterii.
Náramek se nerozepíná a dobře drží. Na nošení příjemný. MiBand v náramku pevně sedí.
Kroky plus mínus taky souhlasí (kontrolováno s telefonem S5mini).
Možnost nastavit až tři budíky včetně opakování, pokud nevstanete, po 10 minutách opakuje buzení.
V hlučném prostředí oceníte vibrace u volání na ruce, kdy telefon neslyšíte ani necítíte.
Poměr cena výkon je naprosto bezkonkurenční.
Umožňuje zpřesnit kontrolu spánku pomocí senzoru tepu, což údajně snižuje výdrž baterie, ale to jsem nezkoušel. I bez snímání tepu ukazuje celkem spolehlivě.
Drobná výtka je u aplikace, kdy předchozí verze umožňovaly nastavit barvu LED. Taky načítání dat z náramku (synchronizace) bývala mnohem rychlejší (zkoušeno s více náramky a verzemi aplikace a opravdu je to chyba aplikace).
Nedodává se s nabíječkou, pouze s kabelem, který je lehce odlišný od předchozí verze MiBandu. Nabíjení z 0 na 10 cca 3 hodinky (s originál Xiaomi nabíječkou).
Subjektivně se mi zdá, že má větší dosah než starší náramky.

Přidáno: 28. ledna 2017

• Jsem spokojen

Ověřený zákazník Alfa-omega

Přidáno: 10. ledna 2017

Zakoupeno v Alfa-omega

• Náramek za výrazně nižší cenu než jinde.

Byl to vánoční dárek.
Obdarovaný byl velmi potěšen.
Náramek neustále nosí a využívá.
Doporučuji ostatním zájemcům.

recenzomat.cz

Přidáno: 10. ledna 2017

Xiaomi MiBand 1S - chytrý náramek, který překvapí nejen svou výdrží

Sepsali jsme pro Vás recenzi tohoto nejrozšířenějšího fitness náramku. Krom fotek a recenze pro Vás máme tip na lepší aplikaci, která toho umí mnohem více, než originální MiFit.

Celá recenze na recenzomat.cz

Přidáno: 21. listopadu 2016

• Super vecicka

Super vecicka s mnoha funkcemi
Doporucuji

Ověřený zákazník Alfa-omega

Přidáno: 18. listopadu 2016

Zakoupeno v Alfa-omega

Naprostá spokojenost

Petra

Přidáno: 4. října 2016

Zakoupeno v Beryko.cz

Za ty prachy v úplně v pohodě

Svoboda

Přidáno: 18. září 2016

• Výdrž, lehký, podpora mobilních Windows 10
  • Musela se koupit aplikace do mobilu na kontrolu spánku

Chtěli jsme analyzovat spánek
Zařízení je jednoduché na ovládání
Vysoká výdrž baterie

• Notifikace
  • Budík
  • Výdrž
  • Velké množství náramků
  • Oproti předchůdci chybí barevné diody
  • Aplikace pro Android nejsou 100 %

Za danou cenu se jedná o bezkonkurenční výrobek, jedná se o druhý v rodině na různých platformách. Skvělá výdrž a jednoduché funkce. Využívám všechny funkce které nabízí - na buzení používám pouze náramek a na notifikace, když je telefon v kabeli, perfektní! Doporučuji jako vstup do světa chytrých zařízení.

Přidáno: 30. srpna 2016

Vřele doporučuji.

Barča

Přidáno: 13. srpna 2016

• voděodolnost
  • spoustu funkcí
  • super cena

Xiaomi miBand 1s mám cca dva týdny a mile mě překvapil. Voděodolnost, spoustu funkcí (měřič tepu, kroků, hlubokého a lehkého spánku, čas probuzení a usnutí, měřič aktivit jako je např. jízda na koni atd.),rychlá doprava (přišel mi do dvou pracovních dní), přišel mi i dárek Xiaomi mikey :) Doporučuji si k tomu stáhnout aplikace MiFit a GoogleFit na obchod play ;) Tyto dvě aplikace si spárujte. V aplikaci GoogleFit si můžete zahájit jakoukoli aktivitu např. skateboarding, jízda na koni, běhání, plavání atd., a jakmile aktivitu zahájíte, tak vám to bude psát spálené kalorie při aktivitě, kroky a dobu trvání vaší aktivity. Je to super produkt a jediné co můžu udělat je doporučit :)

Přidáno: 12. srpna 2016

• lehký, vybavený, levný
  • orig SW není moc povedený

za danou cenu moc dobrý produkt

Přidáno: 4. srpna 2016

• cena/kavlita

vše ok

dawidececk

Přidáno: 25. července 2016

(Upraveno 25. července 2016)

• Silné vibrace
  • Výdrž baterie (reálně asi 2 týdny se zapnutými upozorněními)
  • Rychlé nabíjení
  • Dobře drží na ruce (mám hodně široké zápěstí, ale i přesto mám stále 1 "dírku" rezervu)
  • Aplikace Mi Band Tools
  • Měření spánku a kroků je přesnější než jsem čekal
  • Podpora Trusted Devices - Smart Unlock (Android)
  • Ruka se pod ním téměř nepotí
  • Žádný smradlavý plast
  • Oficiální aplikace není příliš vydařená
  • Spánek měří jen v noci, přes den ne
  • První spárování se mi podařilo asi až na 5. pokus
  • Absence barevných LED diod (pouze bílé)
  • Žádné SDK pro vývojáře
  • Modul by mohl být černý, aby lépe ladil k náramku

Celkově za tu cenu velmi spokojen. Škoda jen jedné barvy LED.
Zakoupeno u KIM Group v Praze. Ještě v den objednávky u mě na zápěstí.

Přidáno: 13. července 2016

• solidní provedení
  • lehký
  • výdrž baterie přes měsíc
  • i pro Windows phone s neoficiální apkou
  • vibrační budík
  • nepravidelná přesnost krokoměru
  • nepřesné měření fází spánku a probuzení
  • měření tepu jen v daný okamžik, ne kontinuální

dobrá hračka za normální peníze

n.u.r.v.

Přidáno: 11. července 2016

• voděodolnost
  • pohodlně se mi nosí
  • nemá gps
  • pro měření tepu je nutný mobil - pokud se vzdálíte z dosahu BT, neukládá to historii tepu, jen kroků

Doporučuji pro zaátečníka

Marek

Přidáno: 30. června 2016

• Výdrž, cena
  • Aplikácia od Xiami málo prehľadná

Za tú cenú sa nemôžem sťažovať. Ako bolo spomenúté, tak hlavnou prednosťou je cena, kvalita prevedenia, neposlednom rade aj celková výdrž baterie. Hlavné minús je apllikácia Mi band, ktorá má hrozné uživateľské prostredie.

Přidáno: 30. června 2016

(Upraveno 30. června 2016)

• výdrž
  • vibrace
  • měření tepu
  • Aplikace na XIAOMI nepodporuje Google fit
  • Aplikace na Google Play je starší verze bez podpory běhu a GPS

Poměr cena výkon výborná.
Postřehy z užívání:
Při nošení na ruce přidává kroky. Vyřešeno, přes den nosím v kapse kalhot nebo zavěšen na opasku.
Měření začátku a konce spánku probíhá orientačně +-30min
Vibrace mě příjemně překvapily jako buzení i jako notifikace fungují skvěle a to i když nemám MIBand na ruce.
K dokonalému nastavení notifikací nebo kontinuálnímu měření tepu je nutno využít externí aplikaci :(
Aplikace pro MIBand má co dohánět téměř nečitelné mrňavé písmenka v pastelových barvách. Grafy a výstupy nemodifikovatelné. Nastavení notifikací pouze základní přednastavené mody. Chybí kontinuální měření tepu a notifikace tepových zón. Měření tepu je nutno natrénovat pro získání relevantního výsledku ( umístění a utažení na ruce). Dá se používat bez telefonu. Pamatuje si počet kroků a nastavený budík takže umí budit bez propojení s MT a kroky do aplikace doplní po opětovném spárování s MT. Za mě super. Vzhledem k tomu, že principy fungování jsou stejné i u konkurence tak přesnost, nebo využitelnost bude stejná jako u násobně dražších modelů. Kdyby se vylepšila ofiko aplikace, nebo by byl přímo spárovatelný s jinými FITaplikaceni (ENDOMONDO ;RUNEKEEPER; GOOGLE FIT atd.) neměl by konkurenci.
Jako základní prvek pro hlídání váhy a neprofesionální fitness přehled určitě doporučuji. Já používám propojení s "Google fit" a propojení s "Kalorické tabulky" pro hlídání kalorií a "RunKeeper" pro běh a jízdu na kole.

František Chomát

Přidáno: 28. června 2016

Zakoupeno v iStage.cz

• Výdrž baterie. Dělá to co má.

Spokojenost na maximum.

Přidáno: 26. června 2016

Zakoupeno v Beryko.cz

• velká výdrž na baterie
  • měřená tepu je občas dost nepřesné

doporučuji, za tu cenu je velmi dobrý

Ověřený zákazník Xiaomimobile.cz

Zdeněk Starý

Přidáno: 23. června 2016

Zakoupeno v Xiaomimobile.cz

• Lehký
  • Dlouhá výdrž na jedno nabití
  • Funguje jen s některými mobily

Splňuje, co má.

Adam

Přidáno: 19. června 2016

• Kvalita
  • Provedení
  • Odolnost
  • Funkce (krokoměr, měření kvality spánku, měřič tepu, chytrý budík,..)
  • Baterie
  • Funguje i s Windows Phone 10 (Lumia 550)
  • Návod v krabičce pouze čínsky (není však žádný problém na internetu najít i český)
  • Chybí oficiální aplikace pro Windows Phone („Bind Mi Band“ ji však dokáže nahradit)

Xiaomi MiBand 1S jsem si vybral hlavně kvůli jeho ceně, kvalitě a funkcím, které přináší ve velmi malém a lehkém provedení. Po několika denním nošení o něm ani nevím. Můžete si vybrat libovolný styl (od všemožných barev gumových náramků přes kožené až po kovové, takže si vybere opravdu každý). Je vodě odolný s certifikací IP67 (do hloubky 1m po dobu 30min), tudíž není problém se s ním sprchovat a můžu ho nosit naprosto nepřetržitě 24 hodin denně. Během dne zaznamenává Vaše aktivity a přes noc kvalitu spánku. Každé ráno se tak podívám v aplikaci kolik hodin jsem spal, kolik času byl hluboký spánek případně kolikrát jsem se probudil. Večer (i během dne) vidím kolik kroků jsem ušel, jaká to byla vzdálenost, kolik jsem spálil kalorií a podrobný rozpis všech aktivit. Aplikace vše srovnává do přehledných grafů. Náramek umožňuje také měření tepu, ale základní aplikace nepodporuje stálé měření (stisknete „změřit“, náramek změří tep a tím to končí). Pokud chcete tepovou frekvenci měřit stále musíte náramek připojit k aplikaci jako je třeba Runtastic (s tím jsem neměl problém). Chytrý budík pomocí vibrací je také velice příjemná věc. Baterie vydrží nabitá opravdu dlouho. Já jsem náramek nabíjel naposledy před 11 dny (97%) a dnes mám okolo 60% baterie (používám například měření tepu opravdu často). Ze začátku jsem se bál, jestli náramek půjde připojit k mému Windows Phonu. Vše však proběhlo bez komplikací, akorát aktualizaci jsem musel provést přes kamarádův Android telefon. Také v Androidu fungují některé další funkce, jako jsou například notifikace. Pevně však věřím, že se zanedlouho objeví i v neoficiální aplikaci.

Náramek bych doporučil opravdu každému díky libovolnému stylu, lehkosti, nízké ceně, kvalitě a bohatému výběru funkcí. Mého nákupu na Beryko.cz rozhodně nelituji a jsem rád, že jsem se rozhodl právě pro tento náramek a tento obchod, kde jsem jako bonus k nákupu dostal Xiaomi MiKey, který už bohužel s Windows Phone nespolupracuje, takže ho někomu daruji. Moje recenze obchodu zde: https://obchody.heureka.cz...
(19. 6. 2016, Adam)

Přidáno: 14. června 2016

• Super cena
  • Nemá display

Super fitnes náramek pro sledování všeho možného. Bohužel display chybí.

Tomas

Přidáno: 9. června 2016

Zakoupeno v iStage.cz

• Velká výdrž na jedno nabití, po 9 dnech od prvního nabití ukazuje ještě 74%. Množství funkcí, včetně měření tepu. Velmi lehký, na ruce není skoro cítit. Design velmi pěkný.
  • Zatím nic

Ověřený zákazník Xiaomiobchod

Přidáno: 7. června 2016

Zakoupeno v Xiaomiobchod

• poměr cena/výkon
  • měřič spánku a tepu

poměr cena/výkon

Dříve jsme využíval FitBit, ale ten se mi rozbil a nyní již využívám MiBand půl roku a naprostá spokojenost.
Tento byl kupovaný jako dárek.

Miki

Přidáno: 3. června 2016

Zakoupeno v Beryko.cz

• Pro starší lidi, jako jsem já, je trochu složitá registrace.
  • Připojení k bluetooth, náramek se odpojuje.

Náramek mám asi 14 dní, takže jej ještě neumím dobře ovládat. Má poměrně dost funkcí. Hlavní nevýhodu náramku zatím vidím v tom, že se náramek odpojuje od mobilu i při běžné činnosti.Při jízdě na kole, se náramek odpojil, nevibroval při překočení nastavené hranice tepu. Vzhledem k ceně asi od něj nemůžu očekávat víc. Cena je úměrná kvalitě.

Přidáno: 25. května 2016

Zakoupeno v Beryko.cz

• malý vodotěsný, nepotřebuje mobil sebou sám se synchronizuje vydrž baterie, dělám s ním vše

doporučuji všem

Přidáno: 23. května 2016

trstuji

Martin

Přidáno: 23. května 2016

Zakoupeno v Beryko.cz

• Obsahuje maximum funkcí.
  • Neuvěřitelná doba výdrže nabití.
  • Náramek by mohl zobrazovat čas.
  • Poměrně krátký řemínek.

Mnoho funkcí za rozumné peníze.

Matěj

Přidáno: 13. května 2016

(Upraveno 13. května 2016)

• Funkce
  • Kroky to neměří úplně přesně

Pokorný Stanislav

Přidáno: 6. května 2016

---

Lucka

Přidáno: 28. dubna 2016

• měří srdeční tep
  • sleduje kvalitu spánku
  • vzhled
  • napočítá krok, když víc máchnete rukou ve vzduchu

Náramek jsem si koupila, protože má měřič srdečního tepu. Je dobrý v posilovně, protože mi přístroje jako rotoped a eliptic většinou nenaměří žádný tep. Používám ho asi dva týdny a jsem velice spokojená. V aplikaci lze nastavit denní cíl na kolik chcete a všechny kroky můžete dopodrobna sledovat. To samé i se spánkovou aktivitou. Navíc je za velice příznivou cenu. Když se vám nelíbí barva, za pár kaček si můžete přikoupit jinou barvu náramku. Náramek má určitě ještě spoustu dalších výhod, ale po dvou týdnech jsem je všechny ještě neobjevila :-))

Přidáno: 28. dubna 2016

Super

Přidáno: 23. dubna 2016

• cena a funkce
  • nedokoncena aplikace pro windows

tento produkt mne byl doporucen a je presne to, co jsem cekal.

www.svetandroida.cz

Přidáno: 7. dubna 2016

Xiaomi MiBand 1S: Druhorozený sporťák z Číny (recenze)

Xiaomi MiBand 1S si od nás odnáší celkem solidní výsledek, protože jsme s náramkem byli spokojeni ve většině ohledů. Ano, má pár chybiček na kráse, které by mohly být skryté nebo odstraněné. Co je ale bez chyby? To, že aplikace není optimalizovaná pro Doze režim, není chyba náramku, ale doprovodné aplikace, která je společná i pro další fitness příslušenství od tohoto výrobce. A že přidává ušlé kroky? Je možné, že kdybychom náramek nosili jen na sportovní aktivity, které bychom chtěli měřit, byly by výsledky mnohem přesnější. V celodenní zátěži se výsledky poměrně snadno zkreslují jinými pohyby, a tak dochází k nadržování. Abychom ale nemluvili jen o problémech, se kterými se náramek potýká (a že jich je opravdu málo), podívejme se třeba na skvělou výdrž baterie, která na jedno nabití vydrží i déle než měsíc. Na skvělé úrovni je i měření spánkové aktivity, náramek vás může upozorňovat na notifikace či příchozí hovory a všechny tyto vlastnosti umocňuje velice příjemná cenovka startující v současnosti na 680 Kč.

Celá recenze na www.svetandroida.cz

Přidáno: 1. dubna 2016

Zakoupeno v iStage.cz

• občas se stává, že načítá kroky, v průběhu dne se zasekne a načtené kroky se v přehledu aplikace neobjeví.
  • Ne příliš vyvedená aplikace k náramku

První moje zkušenost s fitness náramkem. Očekávání nesplnil v uvedených bodech. Vhodné pro uživatele, kteří nejsou příliš nároční na funkce a nevadí jim občasný výpadek.
Velkou nevýhodou je příliš nevyvedená aplikace. Mohla by mít více funkcí. Není v češtine na google play, musíte si stáhnout českou verzi z internetu. Není příliš graficky vyvedená.

Ověřený zákazník Xiaomiobchod

Přidáno: 28. března 2016

Zakoupeno v Xiaomiobchod

• I když v telefonu aplikace funguje, náramek nekomunikuje. Darovala jsem ho.

S produktem nám špatnou zkušenost. Darovala jsem ho.

Zobrazuji 1 - 50 ze 77 recenzí [ 1 ] 2

Aligator M2