Xiaomi Mi Band 3

Produkt roku 2019 - Finalista
Třetí generace oblíbeného náramku přichází s dotykovým displejem, čidlem tepové frekvence a přesnějším sledováním vašeho spánku či pohybové aktivity. Nově zobrazí i více informací...
Garantovaný nákup z IPRICE.CZ

Skladem • 1 varianta69 Kč90 % • 3 249recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč73 % • 633recenzíDalší informace

Vyzkoušejte třetí generaci oblíbeného chytrého náramku od Xiaomi. Model s názvem Mi Band 3 se oproti předchozím verzím pyšní velkým dotykovým displejem, jenž zobrazí více aktuálně vhodných informací včetně obsahu zpráv nebo informace o příchozím hovoru, který můžete nově dlouhým podržením odmítnout bez jakékoliv manipulace s telefonem. Náramek doznal zlepšení i ve své hlavní oblasti – sledování vaší pohybové aktivity, srdeční akce a spánku. Nově dokáže měřit přesněji, a nabízí tak věrohodnější údaje, které jsou klíčové pro vyhodnocování vašich cílů a cvičení. V související aplikaci pro chytré telefony získáte dokonalý přehled o svém pohybu a zdraví. Náramek potěší vodotěsností až do tlaku 5 atmosfér, která vám umožní s náramkem klidně i plavat, a až dvacetidenní výdrží na baterii.

Ovládání dotykem

Třetí generace chytrého náramku Mi Band přináší dlouho očekávaný dotykový displej s moderní zobrazovací technologií OLED, která vyniká nízkou spotřebou, širokými pozorovacími úhly a dobrou čitelností i na přímém slunci. Navíc nyní zobrazí nejen notifikace, ale i jejich obsah.

Podporovaný OS

• ochotný personál mi poskytl další informace
    • celková spokojenost

• Baterie super , absolutní spokojenost s vydrží
  • , zakoupeno v mibandshop.cz

Já měl kdysi M Band 2, potom Mi Band 3, teď jsem opět zvolil ten samý náramek, umím s ním, jsem na něj zvyklý, stávající funkce mi vyhovují, nepotřebuji barevný displej a už vůbec ne menstruační kalendář ( Mi Band 6 ).

Podporovaný OS

Ocenění

Produkt roku 2019 - Finalista
Produkt roku 2018 - Vítěz

Stačí zvednout zápěstí

Pro zjištění rychlých informací nemusíte přerušovat aktuální činnost. Stačí jen přirozeně zvednout zápěstí jako když se chcete podívat na hodinky a displej se pro vás automaticky rozsvítí. Podobu obrazovky a zobrazených údajů si můžete snadno nastavit. Náramek vám však sám nabízí informace podle vaší aktivity.
Stačí zvednout zápěstí

Mějte přehled

S chytrým náramkem se neztratíte ani v nabitém dni. Na zápěstí se vám připomenou všechny důležité události a úkoly, včetně přehledné předpovědi počasí na tři dny dopředu. Novinkou, kterou ocení všichni lidé se sedavým zaměstnáním či zapálení pracanti, je automatická výzva ke krátkému odpočinku, protáhnutí, procházce či cvičení.
Mějte přehled

Do všech podmínek

Náramek se pyšní zvýšenou odolností vůči vodě. Nově vydrží tlak až 5 ATM, což bohat postačí na koupání, sprchování, plavání nebo třeba surfování. Ať už budete dělat cokoliv, vždy budete mít o své aktivitě přehled v reálném čase – náramek vás např. upozorní, když dosáhnete svého stanoveného cíle, a motivuje vás k dalším výkonům.
Do všech podmínek

Přesnější měření

Vývoj Mi Band 3 se soustředil na zvýšení přesnosti měření základních údajů, mezi něž patří počet ušlých kroků nebo vaše aktuální tepová frekvence. Nový algoritmus krokoměru lépe přepočítává překonanou vzdálenost či rychlost a snímač tepové frekvence vám poskytne nové údaje o vašem výkonu a zdravotním stavu, kterému můžete svoje tempo uzpůsobit.
Přesnější měření

Efektivní regenerace

Spánek je jednou z klíčových součástí zdravého životního stylu. Chytrý náramek pomůže váš odpočinek přesně zaznamenat a vyhodnotit, jestli je dostatečný. Kromě celkové délky spánku rozeznává i lehký a hluboký spánek, takže si můžete snadno upravit spánkové návyky anebo se jemnými vibracemi nechat vzbudit v ten správný okamžik.
Efektivní regenerace

Nejjednodušší odemknutí telefonu

S chytrým náramkem Mi Band 3 na zápěstí se váš telefon dokáže sám odemknout, jakmile se dostanete do jeho blízkosti. Pro vás je tak telefon stále odemčený, ale jakmile ho do ruky vezme jiná osoba, objeví se zámek. Dejte sbohem otiskům prstů, gestům, PIN kódům či nepraktickým heslům.
Nejjednodušší odemknutí telefonu

Správa hovorů na vašem zápěstí

Díky novému displeji se přímo na hodinkách zobrazí jméno volající osoby, kterou nově můžete v případě potřeby odmítnout dlouhým podržením oválného tlačítka pod displejem. Tím, že nebudete muset telefon vůbec brát do ruky si ušetříte čas, a můžete se plně soustředit na aktuální problémy.
Správa hovorů na vašem zápěstí

Centrum vašeho pohybu

Díky chytré aplikaci Mi Sports App získáte dokonalý přehled o svých sportovních aktivitách, spánku a zdraví. Na výběr máte celou řadu fitness lekcí, které vás s využitím chytrého náramku provedou celým cvičením. V aplikaci si můžete nastavit cíle a kontrolovat svůj pokrok v týdenních přehledech.
Centrum vašeho pohybu

Neuvěřitelná výdrž

I přes veškeré nové funkce a přesnější senzory si náramek Mi Band 3 dokázal díky důmyslné baterii zachovat vysokou výdrž až 20 dnů při stále nízké hmotnosti pouhých 20 gramů. Samotné tělo je pak v příjemném kaučukovém náramku nově pevněji usazeno, abyste svoje oblíbené zařízení jen tak neztratili.
Neuvěřitelná výdrž

Vylepšená generace Xiaomi chytrého náramku. Řada užitečných funkcí jako je krokoměr, sledování vzdálenosti a počet spálených kalorií. Nechybí ani senzor srdečního tepu a monitoring spánku. Dotykový OLED displejem s úhlopříčkou 0,78″ a rozlišením 128 x 80 obrazových bodů. Baterie s kapacitou 110 výdrží více než 20 dní. Předpověď počasí na následující tři dny. Připojení s mobilním telefonem díky Bluetooth 4.2.

Dokumenty

• design (17)
  • kvalita (13)
  • displej (43)
  • nepřesný krokoměr (12)
  • nezobrazuje jméno volajícího (6)
  • měření spánku (6)

• ochotný personál mi poskytl další informace
    • celková spokojenost

• Baterie super , absolutní spokojenost s vydrží

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Funguji uz nekolik let bez problemu
    • slusna vydrz baterie
    • horsi citelnost na slunci
    • snadno se poskrabou
  • , zakoupeno v Jelmo.cz

Náramek funguje zatím vše ok

• Výdrž baterie
    • Spolehlivost
    • Nabídka příslušenství

Pořízen jako náhrada za typ 2, který již není dostupný
    Jedinou nevýhodou v porovnání s mi band 2 je zaoblený vyčnívající displej náchylnější k oděru
    Náramek je kompatibilní se všemi značkami telefonů
    Vydrží velmi dlouho na jedno nabití, průměrně dva týdny
    Spolehlivě upozorňuje na hovory a zprávy, to je můj hlavní požadavek
    Možnost dokoupit téměř nekonečné množství cenově dostupného příslušenství a přizpůsobit tak náramek vlastnímu stylu

• Vydrží dlouho nabité
    • Funkce na běh, i cvičení
    • Lehké, ani nevíte, že je máte na sobě
    • Někdy nechce změřit tep, tak musíte za chvíli opakovat

Jsem velice spokojená. Šlo mi jen o základní funkce - kroky, tep, běh.
    Jediné, co by chtělo vylepšit, je aplikace, kterou si stahujete do mobilu.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Cena / výkon

• , zakoupeno v Huramobil.cz

• Jednoduche ovladani
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• uvítala bych více druhů náramků,

Poměr cena/funkce SUPER.